FAME MMA

Fame MMA pobiło kolejny rekord! Bardzo szybko wyprzedane bilety na FAME Friday Arena 2!

Organizacja Fame MMA przyzwyczaiła kibiców do bicia kolejnych rekordów. Jeden z nich padł wczoraj – bilety na Fame Friday Arena 2 wyprzedały się w niesamowitym tempie!

-> Oglądaj FAME Friday Arena 2 w PPV!

Ledwo opadł kurz po FAME 19, a największa freakowa organizacja nie zwalnia tempa. Już w piątek 29 września czekają nas kolejne ogromne emocje związane z drugą edycją FAME Friday Arena. Jest to cykl gal, dzięki którym federacja trafia do mniejszych hal, w których wcześniej nie gościła.

Tym razem FAME zawita do Szczecina, gdzie kibice w Netto Arenie obejrzą aż 11 pojedynków w różnych formułach. Dojdzie do rozwiązania konfliktu na linii Tańcula – Polak, a Kacper Błoński zaliczy kolejny występ bez limitu czasowego. Jego oponentem w boksie będzie „Ostry”. W walce wieczoru z kolei zobaczymy rewanż na zasadach K1 pomiędzy Pawłem Jóźwiakiem, a Michałem „Boxdelem” Baronem.

Już pierwsza gala z serii Friday Arena okazała się ogromnym sukcesem, gdyż bardzo szybko ogłoszono sold out. Tym razem organizacja może się pochwalić absolutnym rekordem! Bilety na FAME Friday Arena 2 rozeszły się w niecałe 23 godziny!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.