FAME MMA

Jóźwiak zamierza popsuć kupony! Komentuje swój media trening: „Na tarczach wyglądam dramatycznie”

Za nami oficjalna konferencja poprzedzająca galę FAME Friday Arena 2. Tym razem największa freakowa federacja zawita w Szczecinie.

W main evencie wydarzenia ponownie w akcji zobaczymy włodarza Michała Barona, który zmierzy się z prezesem FEN Pawłem Jóźwiakiem. Ich pierwsza konfrontacja miała miejsce w klatce rzymskiej, a starcie zakończyło się dość kontrowersyjnie, jednak to „Boxdel” dominował od samego początku.

Teraz czas na rewanż, który odbędzie w normalnym oktagonie i formule K-1 w małych rękawicach. Obaj zawodnicy są bardzo pewni siebie i chcą odnieść pewne zwycięstwo przed czasem.

Galę FAME Friday Arena 2 obejrzeć można wyłącznie przez PAY-PER-VIEW. Dostęp wykupić można TUTAJ. Cena FAME Friday Arena 2 PPV zaczyna się już od 34,99 zł. Kwota nie jest zbyt wysoka, a emocje, które zapewnią zawodnicy są bezcenne! Jak zawsze dostępne są dwa warianty. Kliknij w baner, aby uzyskać dostęp do FAME Friday Arena 2!

Oglądaj galę FAME Friday Arena 2 na żywo!

Jóźwiak przed wielkim rewanżem

Podczas media treningu świetnie zaprezentował się „Boxdel”, natomiast jego rywal nie wypadł tak dobrze. W rozmowie z fansportu.pl wyjaśnił jednak, że na tarczach wygląda naprawdę źle, ale całkiem inaczej jest w klatce, o czym przekonali się już jego rywale.

Sprawdź!  (VIDEO) Oficjalny trailer FAME MMA 11! Organizacja po raz kolejny zaskakuje!

– Jest postęp u niego, jest postęp u mnie. Ja na tarczach wyglądam dramatycznie, także w moim przypadku nie są żadnym wykładnikiem. Wiele osób przejechało się już na tym, oceniając mój poziom sportowy po tarczach. Jestem mega underdogiem, także zamierzam spie…lić parę kuponów.

Zobacz wywiady przed FAME Friday Arena 2:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.