FAME MMA

FAME: Wielka niespodzianka! Alan pokonał Zadorę już w 1 rundzie! [WIDEO]

Podczas FAME Friday Arena 2 obejrzeliśmy starcie o sporym ładunku emocjonalnym. Alan Kwieciński zmierzył się ze swoim dawnym trenerem i przyjacielem, Dominikiem Zadorą.

OGLĄDAJ TRANSMISJĘ FAME FRIDAY ARENA 2!

Postaci „Alanika” nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi Fame MMA, czy też freak fightów. Były uczestnik programu Warsaw Shore od lat toczy pojedynki w klatce, a do wielu przygotowywał się pod okiem Dominika Zadory. Panowie poróżnili się jednak jeszcze przed starciem Kwiecińskiego z Denisem Załęckim. Alan nie ukrywał, że oferta walki z dawnym trenerem była dla niego ogromnym zaskoczeniem i przyjął ją niejako z bólem serca.

Dzisiejszy pojedynek Kwieciński vs Zadora był debiutem Dominika w organizacji FAME, jak i w formule MMA. Popularny „Japoński Drwal” niemal na 100% zdeklasowałby przeciwnika na zasadach K-1, gdzie święcił największe w swojej karierze sukcesy. Czy Wrocławianin powstrzyma próby obaleń „Alanika”? Kto wygrał w walce Kwieciński vs Zadora na FAME Friday Arena 2?

ZOBACZ FAME FRIDAY ARENA 2 NA ŻYWO!

FAME Friday Arena 2: Alan vs Zadora – RELACJA

RUNDA 1

Alan rozpoczyna niskim kopnięciem. Zadora odpowiada frontem i odpala middle kicka. Kwieciński rusza po obalenie i efektownie rzuca rywalem. W parterze „Japoński Drwal” próbuje przytrzymać przeciwnika i wymusić pasywność. Zadora w końcu zrywa się i wstaje spod rywala, jednak Kwieciński błyskawicznie łapie gilotynę i niespodziewanie poddaje swojego byłego trenera już w pierwszej rundzie!

Sprawdź!  FAME MMA 20 – Karta walk. Kto walczy w Krakowie? Rozpiska, godziny transmisji

Wynik walki: Alan Kwieciński wygrał przez poddanie w 1. rundzie!

Artykuł w trakcie aktualizacji.

Zobacz wywiady z Fame Friday Arena 2:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.