Wotore

Trener Mirosław Okniński opowiada historię z bramki! „Zostałem aresztowany! Pękła mu czaszka…”

Przed nami gala WOTORE 5, na której w walce wieczoru zobaczymy pojedynek Marcina Wrzoska z Vaso Bakocevicem. W wielkim finale o 50.000 zł zawalczy Jakub Ozga, podopieczny trenera Mirosława Oknińskiego. W związku ze zbliżającym się wydarzeniem postanowiliśmy odwiedzić Akademię Sportów Walki Wilanów i porozmawiać z trenerem, który opowiedział o przygotowaniach do krwawego turnieju walk na gołe pięści.

Przy okazji trener Okniński opowiedział historię z pracy, jako bramkarz. Po sytuacji został aresztowany i od tamtego momentu postawił w 100% na sport.

Sprawdź wywiad z Mirosławem Oknińskim:

Galę WOTORE 5 obejrzysz w systemie PPV – tutaj. Wydarzenie odbędzie się w Gdańsku, w Teatrze Szekspirowskim już 29 kwietnia! Bilety dostępne w sprzedaży!

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.