High League

Denis Załęcki ostro o „Don Diego”: „Ten człowiek już dla mnie nie istnieje. Nie zapomni tej walki do końca życia!”

20 czerwca o godzinie 20:00 odbędzie się zaległy pojedynek Denis „Bad Boy” Załęcki vs. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn. Torunianin w rozmowie z Arkadiuszem Pawłowskim opowiedział o swoich odczuciach względem rywala.

High League 3 Extra: Denis Załęcki vs. Don Diego – Transmisja na żywo, stream online. High League 3 Extra za darmo. Gdzie i jak oglądać PPV?

Na hitowej gali High League 3 miało dojść do wielkiego pojedynku Denis Załęcki vs. Mateusz Kubiszyn. Między zawodnikami było dużo złej krwi, a przy każdym spotkaniu face to face ochrona była w gotowości. Na oficjalnym ważeniu przed galą doszło nawet do awantury!

Wielkie emocje udzieliły się niektórym kibicom w Ergo Arenie. W ruch poszły krzesła, do utarczek dochodziło także na zapleczu. We wszystkim interweniowała policja, ale niestety do walki nie doszło. High League 3 została przerwana po starciu Alberto Dubielem, ze względu na bezpieczeństwo kibiców. Federacja poinformowała jednak niedługo później, że starcie Denis Załęcki vs. Mateusz Kubiszyn zostanie przełożone.

-> Zobacz Denis Załęcki vs. Mateusz Kubiszyn NA ŻYWO!

Sprawdź!  Niespodziewana zmiana kursów! Denis Załęcki underdogiem w walce z Arturem Szpilką!

Denis „Bad Boy” Załęcki w ostrych słowach o rywalu!

Bohaterowie High League 3: Extra, zorganizowanej specjalnie dla walki Denis Załęcki vs. Mateusz Kubiszyn, spotkali się po raz ostatni na dzień przed galą. Przed oficjalnym face to face, na którym okazało się, że „Bad Boy” jest cięższy o ponad 5 kg, fighterzy odpowiadali na pytania fanów i nie tylko.

Torunianin wspomniał zachowanie „Don Diego”, który na bieżąco relacjonował swoją wersję w Internecie. Według Załęckiego, słowa Kubiszyna były nie na miejscu:

– Ja stanąłem murem za federacją, bo wiedziałem, jak było naprawdę. A on kurwa jest aktor i musiał wszystko zwalić, że „został wydymany”. Tak się nie zachowuje gość z klasą i zasadami.

Dopytywany „Bad Boy” stwierdził, że ciężko mu wymienić jedną rzecz, którą rywal tak go zirytował. Przyznał też, że „Don Diego” stracił jego cały szacunek.

Za dużo tego było. Ten człowiek dla mnie nie istnieje. Kiedyś go lubiłem, szanowałem jako sportowca. Bo to typowy sportowiec z krwi i kości, gość się napierdala, ma charakter, ma jaja, jest twardy – tego mu nie ujmuję. Jest 3-krotnym mistrzem świata, jest niepokonanym mistrzem walk na gołe pięści.

Ze sportowca stał się jakimś… Chuj wie kim. Nie chce mi się o nim gadać. Ja o nim zapomnę. On, jak przegra, to nie zapomni tej walki do końca życia.

-> Wykup dostęp PPV do High League 3: Extra!

Sprawdź!  Popek zmienił zdanie! Jest szansa na starcie z Murańskimi: "Jedna walka na rozpoczęcie, druga na zakończenie gali"

High League 3 Extra obstawisz w Fortunie!

Galę HIGH League 3: Extra obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.