High League

„Don Diego” odpowiada na zarzuty po High League 3! „Nie stawiam siebie w roli ofiary, ale gdyby nie Denis…”

Odwołana walka Denis Załęcki vs. Mateusz Kubiszyn odbędzie się już dziś! Przed High League 3: Extra fighterzy odpowiedzieli na kilka pytań, a „Don Diego” skomentował swoje zachowanie tuż po otrzymaniu informacji o przełożeniu pojedynku.

High League 3 Extra: Denis Załęcki vs. Don Diego – Transmisja na żywo, stream online. High League 3 Extra za darmo. Gdzie i jak oglądać PPV?

Na gali High League 3 miało dojść do hitowego starcia Denis „Bad Boy” Załęcki vs. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn. Pojedynek między zawodnikami, którzy są ze sobą skonfliktowani, został jednak odwołany z przyczyn bezpieczeństwa.

Na trybunach Ergo Areny dochodziło do zamieszek, które przeniosły się także na zaplecze. Tam interweniować wręcz musiała policja, a show przerwano po walce Alberto vs. Dubiel. Federacja poinformowała jednak niedługo później, że starcie Denis Załęcki vs. Mateusz Kubiszyn odbędzie się w innym terminie – konkretnie w poniedziałek, 20 czerwca.

-> Zobacz Denis Załęcki vs. Mateusz Kubiszyn NA ŻYWO!

„Don Diego” komentuje swoje słowa z High League 3!

Tuż po odwołaniu walki Mateusz Kubiszyn nie krył emocji. Zawodnik mówił wprost, że został wydymany, a na filmiku zamieszczonym w YouTube otwarcie obwiniał Denisa Załęckiego, podając rywala jako przyczynę anulacji starcia. Fani uznali słowa „Don Diego”, jako zwalanie winy na rywala i federację. Sam fighter ustosunkował się do tego w rozmowie z „Panem Pawłowskim” i nadal uważa, że „Bad Boy” był zapalnikiem całej sytuacji:

Sprawdź!  Trener Denisa przestanie atakować Szpilkę? "Nie obrażałem go, a powiedziałem prawdę. Po porażce będzie gotowy na krytykę hejterów?"

Kwestia jest taka, że ja nie stawiam siebie w roli ofiary. Każdy też inaczej reaguje, jeśli chodzi o zawody, jakieś tam emocje… Zareagowałem tak. To było szczere, to było moje i tak wyszło.

Jeśli chodzi o zrzucanie winy na Denisa… Generalnie, wiesz – gdyby nie Denis, to by całej tej sytuacji nie było. Ciąży na nim to piętno.

Warto zaznaczyć, że na ten temat wypowiedział się wcześniej sam „Bad Boy” Załęcki. Kubiszyn zaznaczył też, że nie potraktował źle w swoich wypowiedziach High League. Podkreślił, jak szybko organizatorzy zareagowali na wydarzenia zaistniałe w Ergo Arenie:

Czy wrzuciłem federację z nim do jednego worka? Myślę, że nie. Ze względu takiego, że zwróciłem uwagę, że federacja dopełniła wszystkich obowiązków i zrobili wszystko, co tylko mogli. Widziałem to wszystko od środka, kazali nam siedzieć w szatni i się nie wychylać. Wszystko ze względu na to, żebyśmy byli bezpieczni.

Niechęć obu panów do siebie jest obustronna. Drugi z bohaterów High League 3 Extra, Denis Załęcki powiedział już, że „Don Diego” dla niego nie istnieje.

-> Wykup High League 3 EXTRA PPV już TERAZ!

Sprawdź!  (VIDEO) Denis Załęcki o kradzieży samochodu Błachowicza! Co by zrobił w takiej sytuacji?

Walkę Denis Załęcki vs. „Don Diego” obstawisz w Fortunie!

Galę HIGH League 3: Extra obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.