High League

Wiemy, kiedy Denis zawalczy z „Don Diego”! Organizacja ogłosiła datę przełożonego pojedynku!

Organizacja High League właśnie ogłosiła datę pojedynku Denisa Załęckiego z Mateuszem Kubiszynem. Jak się okazuje, walka nie będzie dostępna dla wszystkich w serwisie YouTube.

Podczas ostatniej gali High League 3 „Bad Boy” miał stanąć do walki z „Don Diego”. Pomiędzy zawodnikami jest duży konflikt i wiele złej krwi. Podczas konfrontacji twarzą w twarz nie szczędzili sobie ostrych słów, a podczas oficjalnego ważenia doszło nawet do awantury.

Kiedy walka Denisa Załęckiego z „Don Diego”?

Było to zestawienie, które generowało ogromne zainteresowanie kibiców i duża część z nich wykupiła PPV po to, by zobaczyć właśnie ten pojedynek. Niestety do walki nie doszło. Gala została przerwana po starciu Alberto z Dubielem, ze względu na bezpieczeństwo wszystkich zebranych w Ergo Arenie.

Na trybunach i za kulisami doszło do zamieszek i interweniująca policja oświadczyła, że nie można kontynuować wydarzenia. „Malik Montana”, który zabrał głos po ostatnim starciu, zapewnił że pojedynek będzie dostępny dla wszystkich w serwisie YouTube i odbędzie się w innym terminie:

– Nie odbędzie się ze względów bezpieczeństwa! Walka będzie dla was za darmo emitowana na YouTube. Dzisiaj musimy to przerwać ze względu bezpieczeństwa.

Jak się jednak okazuje, specjalne wydarzeni High League 3: Extra będzie dostępne dla osób, które zakupiły PPV lub bilet. Wyczekiwane starcie zostało przełożone na poniedziałek 20 czerwca i odbędzie się o godzinie 20:00.

Kursy bukmacherskie tylko w Fortunie

Galę HIGH League obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS i ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Mocna reakcja Denisa Załęckiego na nagranie Don Diego! "Mam poważne wątpliwości do tego jak działa twój mózg"

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Całą kartę walk obstawisz tutaj. Wystarczy się zarejestrować, przy okazji odbierając bonus na start.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.