Wotore

Brat Pudzianowskiego zadebiutuje w walce na gołe pięści! Trenuje razem z Najmanem! [WIDEO]

Już niedługo będziemy świadkami debiutu kolejnego z braci Pudzianowskich. Nie zawalczy on jednak w formule MMA, a stoczy pojedynek na gołe pięści.

Były strongman jako pierwszy wszedł do sportów walki i aktualnie jest legendą KSW – największej polskiej organizacji. Następnie w klatce zadebiutował Krystian, który stoczył trzy freak fighty dla takich federacji jak FFF, FEN i MMA-VIP.

Jakiś czas temu media obiegł wywiad z Dominikiem, który jest najstarszy z całego rodzeństwa. Zapowiedział on, że sam także przygotowuje się do debiutu, a do sieci trafił nawet sparing z Marcinem Najmanem.

Nazwisko zobowiązuje, żeby pokazać się z dobrej strony. Chcę zapracować na dobre imię. Czy to pójdzie w takim kierunku, jak planuję, to zobaczymy. Trochę siły jest, na treningach fajnie wychodzi. Teraz trochę pracy i myślę, że w niedługim czasie będę chciał wyjść do ringu, a jestem akurat w trakcie rozmów z dwoma federacjami. Zobaczymy, co uda się z tego ugrać – mówił pod koniec 2022 roku w rozmowie z FightSportPL.

Teraz ponownie możemy zobaczyć jego treningi z „El Testosteronem”, gdyż Pudzianowski zawalczy na kolejnej edycji WOTORE. Przed nim debiut w pojedynku na gołe pięści.

Sprawdź!  (VIDEO) Marcin Najman znokautowany! Jóźwiak zmiażdżył "El Testosterona" w pierwszej rundzie!

Rywalem będzie Tomasz Obcowski, a federacja tak zapowiada starcie – Przy tym zestawieniu możecie liczyć na naprawdę ciężkie ciosy! Czyja szczęka zostanie złamana? Kto dostanie lekcję pokory? Która ręka zostanie uniesiona w górę? Przekonamy się już 23 czerwca! Nie możesz tego przegapić!

Poniżej możecie zobaczyć, jak aktualnie prezentuje się forma Dominika Pudzianowskiego:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.