KSW

Różal komentuje przegraną walkę Pudzianowskiego! „Widzimy schyłek pewnych zawodników”

Były mistrz KSW Marcin Różalski w ostatnim wywiadzie skomentował galę Colosseum 2 i pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką.

Walka strongmana z pięściarzem cieszyła się dużym zainteresowaniem, a znaczna większość kibiców była przekonana, że z łatwością zwycięży bardziej doświadczony „Pudzian”. Byliśmy jednak świadkami sporej niespodzianki i w drugiej odsłonie Szpilka znokautował swojego rywala.

„Różal” zabrał głos po gali KSW Colosseum 2

W ostatnim wywiadzie na kanale Marcin Mic został zapytany o podsumowanie wydarzenia na Stadionie Narodowym. Odniósł się m.in. właśnie do starcia Pudzianowski vs Szpilka, gdyż „Dominator” to jego były przeciwnik, natomiast „Szpila” to dobry znajomy weterana KSW.

Różalski przyznał, że „Pudzian” nie jest już tym zawodnikiem którego pamiętamy, ze względu na swój wiek. Podkreślił też, że jesteśmy świadkami momenty, w którym niektórzy fighterzy dużymi krokami zbliżają się do zakończenia sportowych karier.

Od jakiegoś czasu mówi się o ostatnich pojedynkach takich zawodników jak właśnie Mariusz Pudzianowski czy Michał Materla. Były mistrz jednak pokazał podczas gali na Narodowym, że nadal jest niebezpieczny i już w pierwszej rundzie zszokował kibiców, nokautując Radosława Paczuskiego.

Sprawdź!  Najman reaguje na słowa szefa KSW! "Ja wygrałem dwie ostatnie walki, a Pudzianowski…"

– Mariusz jest starszy ode mnie o rok, ma 46 lat. Po nim też już widać wiek. Też nie ma tego błysku. Ja z nim walczyłem, błyskawicznie wchodził w nogi i tak dalej. Po prostu widzimy schyłek pewnych zawodników. Inaczej, nie mówię, że to jego koniec. Ma ochotę, to niech walczy, nawet do usranej śmierci. Po prostu widać, sam widzę po sobie. Akurat po Mamedzie tego nie widać.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.