High League

Clout MMA to drugie High League? Federacja odpowiada! „Nie istnieją żadne przeciwwskazania, by…”

Organizacja Clout MMA to tak naprawdę drugie High League pod inną nazwą? Nowa federacja odpowiedziała na zarzuty.

Pod koniec maja do sieci trafiła informacja o działaniach Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, które zamroziło wszystkie rachunki bankowe należące do High League. Działania te zostały podjęte ze względu na powiązania włodarzy z Ramzanem Kadyrowem i Rosją.

Organizacja, która została bez pieniędzy, zawiesiła swoją działalność, a w jej miejsce niedługo później powstało Clout MMA, którego udziałowcem jest freak fighterka Lexy Chaplin. Między innymi Internauci, ale także Sylwester Wardęga czy „Boxdel” przyjrzeli się bliżej nowej federacji.

Clout MMA to High League pod nową nazwą?

Okazało się, że 60 procent udziałów należy do żony Sławomira Bielskiego, który był jednym z właścicieli High League. Co więcej, „Szalony Reporter” potwierdził, że tak naprawdę władzę nad Clout MMA ma sprawować właśnie Bielski.

Za pośrednictwem social mediów jeden z Internautów zarzucił również organizacji, że jest jedynie nową odsłoną High League, wskazując na różne podejrzane powiązania:

Sprawdź!  Ferrari vs. Bomba na żywo. Gdzie oglądać? Transmisja LIVE, stream online. O której godzinie walka? Karta walk High League 4.

– Dziwne, że 60% udziałów ma żona pana Bielskiego, tak tego od High Leauge. Maja tez bardzo ciekawe znajomości jak Agiti Karamanovi występujący w KRS jako August Karamanovi a w social mediach Ago Karamanovi. W 2018 roku został zatrzymany w sprawie oszustw na maklera, gdzie łącznie zatrzymano 14 osób z Rosji, Gruzji, Izraela oraz polski. Wśród zatrzymanych osób był także Ibragim Elbazdukaev, wspólnik Ago w firmie Kaukaz Finance.

– Agiti/August w marcu tego roku otworzył H Estate (Drugi biznes High Leauge nazywał się H Agency), która niecały miesiąc później, bo w kwietniu zmieniła nazwę na The Crown biuro nieruchomości. Dzień przed ogłoszeniem waszej federacji powstała też firma The Crown, która w zakresie działalności ma wpisana działalność filmowa, telewizyjna, dźwiękowa, muzyczna.

– Ostatnim zarejestrowanym biznesem jest agencja managerska VENTSTAR, której klientami są głównie zawodnicy High Leauge (4 z 7) a dokładnie Kubiszyn, Czuxx, Hassan, Karwat, Sadek, Strużyna i Łępicka. Bardzo dziwne powiązania i wali to drugim High Leauge na kilometr.

Federacja skomentowała wpis Internauty i odpowiedziała na to takimi słowami:

Sprawdź!  Hajto zawalczy z innym reprezentantem Polski!? Kibice pamiętają go z memów!

– Nie istnieją żadne przeciwwskazania, by Sławomir Bielski lub jego żona Julita prowadzili własne biznesy. Od lat wspierają świat polskiego MMA, w którym znajdują się przeróżne osoby. W przeszłości wspierali swoją firmą m.in. ikony polskiego MMA Mameda Khalidova, Piotra Strusa czy Marcina Różalskiego.

– Sponsorowali także wiele organizacji boksu czy MMA Trudno odmówić im wielkiej miłości do sportu i nic dziwnego, że dalej chcą aktywnie działać w tym świecie. Przy organizacji CLOUT MMA współpracujemy z wieloma osobami i firmami i zaprzeczamy jakimkolwiek powiązaniom z tzw. „kadyrowcami”.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.