UFC

Bonusy za UFC Vegas 37 przyznane! Czterech fighterów nagrodzonych!

Za nami kolejna gala od największej federacji MMA, UFC Vegas 37. Jak po każdym evencie wybrano kilkoro zawodników, którzy otrzymali bonusy w wysokości 50 tys. dolarów!

Wydarzenie miało miejsce w kompleksie UFC Apex w Las Vegas w stanie Nevada. Walką wieczoru było starcie Anthony Smith vs. Ryan Spann. Zwyciężył Lionheart po duszeniu zza pleców już w pierwszej rundzie. To właśnie były pretendent do pasa mistrzowskiego otrzymał pierwszy z bonusów.

Kolejnym z nagrodzonych był perspektywiczny fighter dywizji lekkiej, Arman Tsarukyan. Urodzony w Gruzji zawodnik zwyciężył przez KO w 1. rundzie. Christos Giagos nie miał szans w tym starciu. Po walce Ahalkalakets zaskoczył wszystkich i zaproponował kolejny występ już za tydzień na UFC 266 przeciwko Danowi Hookerowi.

Trzecim cieszącym się z 50. tysięcy dolarów był Nathan Maness. Popularny Mayhem mógł zostać skończony w 1. rundzie pojedynku, ale zdołał odwrócić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Tony Gravely padł po uderzeniach w drugiej minucie i dziesiątej sekundzie.

Ostatnim z fighterów nagrodzonych bonusem został Joaquin Buckley. Amerykanin mierzył się w walce otwierającej kartę główną z Antonio Arroyo. New Mansa skończył Brazylijczyka w trzeciej rundzie, choć sam z oktagonu wychodził z potężnym guzem na prawej stronie czoła.

Dwie walki karty głównej UFC Vegas 37 skończyły się decyzjami. Zwyciężyli w nich Ion Cutelaba po demolce zaserwowanej Devinowi Clarkowi oraz była mistrzyni KSW, Ariane Lipski, która nie dała szans Mandy Bohm. Federacja postanowiła jednak nie wręczać bonusów za „Walkę wieczoru”.

Sprawdź!  Francis Ngannou odpowiada w stylu Yoela Romero! "Do zobaczenia wkrótce, chłopcze."

Źródło: UFC

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *