UFC

Arman Tsarukyan chce wystąpić już za tydzień! „Chcę pobić Dana Hookera.”

Arman Tsarukyan nie dał szans rywalowi! Urodzony w Gruzji fighter skończył Christosa Giagosa już w pierwszej rundzie na UFC Vegas 37!

Tsarukyan zaliczył kapitalny występ na gali UFC Vegas 37! Reprezentujący Armenię fighter dywizji lekkiej już w pierwszej rundzie skończył rywala potężnym KO! W wywiadzie z Michaelem Bispingiem zawodnik nie ukrywał, że działał wedle przykazania Seana Shelby’ego!

– Moje ostatnie 4 walki kończyły się przez decyzje. Sean Shelby powiedział mi: musisz zacząć kończyć pojedynki, jeśli chcesz się rozwijać. Dziś mi się udało. Udowodniłem, że jestem gotowy na top 10.

Armen Tsarukyan nie ukrywał z kim najchętniej zmierzyłby się z tego elitarnego grona. Wymarzony rywal nie ma obecnie przeciwnika, choć o to miejsce zabiegał ostatnio Mateusz Gamrot. Mowa oczywiście o Nowozelandczyku, Danie Hookerze:

– Chcę pobić Hookera. Zróbmy to! Słyszałem, że ma kłopoty z walką w przyszłym tygodniu. Z chęcią wystąpię. Jeśli UFC wyrazi zgodę, pojawię się.

Armeńczyk urodzony w Gruzji od jakiegoś czasu przerzucał się wpisami na Twitterze ze wspomnianym Hangmanem. Jeszcze w tym tygodniu przed występem na UFC Vegas 37 Tsarukyan nazwał Nowozelandczyka kupą g*wna.

Źródło: UFC YouTube

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.