UFC

(VIDEO) Ariane Lipski zwycięża! Jednogłośna decyzja o być, albo nie być w UFC!

Pojedynek w żeńskiej dywizji muszej na UFC Vegas 37! Wszyscy fani KSW czekają na kolejny występ Ariane Lipski, która zmierzy się z Niemką, Mandy Bohm.

Runda 1

Walka o być albo nie być dla Królowej Przemocy! Zawodniczki wymieniają się kopnięciami, a Brazylijka dokłada także ciosy pięściami. Lipski zajęła pozycję na zewnętrznej, Niemka podeszła blisko, ale to była mistrzyni KSW udanie sprowadza! Queen of Violence blisko rywalki w gardzie pracuje uderzeniami na głowę Monster. Niemka skręca się szukając ręki Ariane, ale ta też pracuje z góry. Bohm ciasno trzyma przeciwniczkę i próbuje trafić Brazylijkę. W końcu walka wraca do stójki i Lipski poszła na hejnał czym naraziła się na kontrę. Monster zaczyna pracować prostymi, dokłada też kopnięcie na korpus. Ariane Lipski wyprowadziła kombinację na głowę Niemki, a ta musiała ratować się klinczem! Brazylijka zdecydowanie przeważa na minutę przed końcem odsłony! Była mistrzyni KSW dobrze pracuje nad próbą zerwania klinczu, co się w końcu udaje. Mandy Bohm stara się ratować tę rundę kombinacjami, ale schodząc do narożnika wie, że musi coś zmienić.

Sprawdź!  Jan Błachowicz, Mamed Khalidov i ring girl KSW nominowani do World MMA Awards

Runda 2

Ta odsłona zaczyna się bardzo spokojnie. Ariane Lipski wie, że dominuje i wyczekuje akcji Niemki. Ta z kolei stara się zaatakować prostymi, ale dobrze kontruje Brazylijka. Monster skraca dystans, ale Królowa Przemocy mocno ją trafia! Lipski otrzymuje coraz więcej ciosów na prawe oko, przez co pojawia się na nim mocne zaczerwienienie! Była mistrzyni KSW cały czas jednak stara się pozostawać aktywniejszą fighterką. Niemka ruszyła z niezłą kombinacją obrotowej pięści i kopnięcia na korpus, ale za moment znalazła się w tajskim klinczu, gdzie Brazylijka ruszyła z kolanami! Pojedynek nadal trwa, a po obu zawodniczkach widać zmęczenie. Lipski próbuje pojedynczych ciosów, a gdy Niemak się zbliża wówczas stara się zdjąć jej głowę z karku. Na 30 sekund przed końcem odsłony udaje się znokdaunować Bohm! Monster złapała szarżującą rywalkę w gumową gardę, ale tylko na moment. Niestety Queen of Violence miała za mało czasu aby skończyć oponentkę!

Runda 3

Lipski póki co wygrywa, ale wciąż musi uważać. Dobrze wyczekuje Niemkę i trafia ją kopnięciem na głowę! Rywalka stara się zaatakować latającym kolanem, ale było one zbyt słabe. Królowa Przemocy trafia to na głowę, to na korpus, ale są to ciosy jedynie punktujące. Mogą one jednak przydać się, gdy Lipski zaatakuje głowę Bohm. Niemka stara się cokolwiek zdziałać, jednak cały czas obrywa kąśnięciami Brazylijki. PO JEDNYM Z TAKICH UDERZEŃ MONSTER LECI NA MATĘ! Sędzia jednak nie kończy pojedynku po lawinie ciosów Ariane Lipski i walka idzie do parteru! Brazylijka jest w pozycji górnej w gardzie i może spokojnie kontrolować przeciwniczkę. Wraca jeszcze do stójki i podchodzi, ale nadziewa się na kopnięcia z ziemi! Sędzia podnosi walkę, a Queen of Violence ponownie sprowadza pojedynek do parteru! Znaczące uderzenia wg. UFC to 72-29 na korzyść Lipski, która idzie w wymianę na sam koniec walki. Nie ma jednak wątpliwości, że była mistrzyni KSW odniesie bardzo istotne zwycięstwo!

Sprawdź!  Kiedy i o której walka Gamrot vs. Tsarukyan? Gdzie i jak oglądać UFC Vegas 57: Gamrot vs. Tsarukyan? Karta walk i stream online za darmo.

Oficjalny wynik: Ariane Lipski wygrywa przez jednogłośną decyzję!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.