UFC

(VIDEO) KOMPLETNA DOMINACJA. Ion Cutelaba nie dał szans Devinowi Clarkowi!

Co-main event tak jak walka wieczoru UFC Vegas 37 odbędzie się w dywizji półciężkiej! Devin Clark zmierzy się z Ionem Cutelabą!

Runda 1

Clark od razu ruszyłpo sprowadzenie, co chwilowo mu się udaje! Cutelaba jednak wraca na nogi, ale wciąż jest zapięty w klinczu na siatce. Amerykanin mocno kopie kolanami w nogi Mołdawianina. The Hulk po wyjściu odrabia straty i próbuje znokautować kopnięciem Brown Beara. Obaj zawodnicy straszą się uderzeniami, ale zdecydowanie się uspokoiło. Clark ruszył w końcu z pięścią, mocno trafiając Cutelabę. Ten odpowiedział za moment kolanem na korpus. W końcu poszedł mocno i zaskoczył Amerykanina lewym, czym powalił go na ziemię! Po lawinie ciosów wciąż jednak pozostajemy w pojedynku! Cutelaba pozostaje za plecami, trafia raz za razem, a Amerykanin powoli ratuje się z sytuacji. Mołdawianin ma tylny klincz i z tej pozycji sprowadza Clarka i ponownie zasypuje go ciosami! Sędzia nie kończy walki, Devin Clark podnosi się do góry, ale po chwili znów jest wycięty! Runda kończy się mocnymi ciosami The Hulka z pozycji górnej!

Sprawdź!  Jorge Masvidal zainteresowany rolą trenera w The Ultimate Fighter! Stawia jednak warunki: "Muszą zapłacić..."

Runda 2

Brown Bear musi odbudować się w tej odsłonie! Trafia kopnięciem na nogę, a po chwili wyprowadza high kicka, który zostaje zablokowany. Cutelaba rusza po głowę Amerykanina, ale jest daleki od szczęścia. Udaje mu się zaliczyć jednak sprowadzenie! Szybko przechodzi do pozycji górnej, tam jednak Devin Clark trzyma go bardzo blisko. Mołdawianin obrywa kilkoma ciosami, ale zaraz prostuje się i spuszcza potężne łokcie na głowę Amerykanina! Widać po czarnoskórym fighterze, że raczej przeleży tę rundę – o ile sędzia nie skończy jej przed czasem! Cutelaba kompletnie kontroluje sytuację, trafia pojedynczymi ciosami i szuka wygodnej pozycji do spuszczenia lawiny kończącej… A jednak Devin Clark odwraca się i wraca na nogi! Od razu rusza z obrotowym kopnięciem, ale zaraz The Hulk zapina tylny klincz! Próba kolana na głowę Amerykanina, a zaraz sprowadzenie! Pojedynek wraca na nogi i Mołdawianin kończy odsłonę w pozycji dominującej. Brown Bear obecnie nie istnieje!

Runda 3

Clark ma złamaną szczękę, ale lekarz pozwala wyjść Amerykaninowi na ostatnią rundę! Od razu szuka swojej szansy Brown Bear idąc w nogi przeciwnika, za moment jednak sam znajduje się na plecach. Ion Cutelaba tak jak przez poprzednie odsłony dosiada oponenta, który jednak zrzuca go z pleców! Devin Clark próbuje odwrócić losy pojedynku, wyprowadza kolana na nogę Mołdawianina i szuka sprowadzenia. The Hulk ma jednak za dużo siły i ponownie to on przenosi walkę do parteru! Próbuje wyłączyć kolejne kończyny Amerykanina i przechodzi do pozycji górnej. Tam Cutelaba powoli zasypuje Brown Beara łokciami na głowę, ale Clark znów wraca na nogi! Po chwili w końcu udaje mu się sprowadzić Mołdawianina do parteru i trafia w głowę lewą ręką. Na zegarze pozostaje jednak 30 sekund, Devin Clark stara się jak może kombinując jak skończyć Cutelabę, jednak zaraz słyszmy syrenę i czekamy na werdykt sędziowski!

Sprawdź!  Historia Charlesa Oliveiry. "Wierzyłem w sport i w Boga, który obdarzył mnie swoją łaską"

Oficjalny wynik: Ion Cutelaba wygrywa przez jednogłośną decyzję!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.