UFC

(VIDEO) Koszmarna kontuzja zawodnika UFC! Potężne uderzenie kolanem zmasakrowało jego zęby!

Za nami gala UFC Fight Night, na której w co-main evencie Devin Clark zmierzył się z Ionem Cutelabą. Pierwszy z zawodników doznał poważnej kontuzji, jednak kontynuować starcie.

Amerykanin zapowiadał, że zniszczy swojego rywala, jednak to Mołdawianin zdominował pojedynek zapaśniczo i nie dał Clarkowi szans na zwycięstwo, o którym po trzech odsłonach musieli decydować sędziowie, którzy punktowali 30-26, 29-27, 29-26 na korzyść Cutelaby.

Pod koniec drugiej rundy doszło do koszmarnie wyglądającej kontuzji. Cutelaba unieruchomił swojego rywala przy siatce i kopnął go potężnym kolanem w szczękę. Mołdawianin trafił tak, że przestawił zęby przeciwnika. Clark w przerwie poinformował o problemie swój narożnik.

Fighter zapytał swój narożnik co myśli o całej kontuzji. Jego ojciec odparł, że jeśli zawodnik ma dość, to można przerwać starcie. Clark przyznał, że i tak czeka go operacja, więc wychodzi i walczy dalej. Niestety nie był już w stanie odwrócić losów tego pojedynku.

Sprawdź!  Mateusz Gamrot zapowiada kolejne starcie! "Wielka walka już wkrótce"

Zawodnik przeszedł już operację, a lekarze poradzili sobie z kontuzją Clarka. Fighter w swoich social mediach udostępnił nagranie, w którym przekazał, że zęby są już na swoim miejscu.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.