UFC

(VIDEO) Anthony Smith wygrywa już w pierwszej rundzie! Lionheart dusi Ryana Spanna!

Walka wieczoru UFC Vegas 37! Były pretendent do tytuły mistrzowskiego, Anthony Smith, liczy na wygraną i pojedynek z Janem Błachowiczem!

Runda 1

Smith rozpoczął niskim kopnięciem. Spann odpowiada frontalnym na tułówi i próbuje też pięściami dosięgnąć głowę Lionhearta. Ten z kolei szuka potężnym prawym sierpem, ale zaraz rywal zachodzi mu za plecy! Po chwili jednak Anthony Smith kontruje Supermana i ma szansę na skończenie pojedynku! Ryan zdołał się jednak uratować i ruszyłna rywala z kolanem bliskim nielegalnemu! Smith wstaje i sam rusza z kolanem! Ależ połowa odsłony się trafiła! Wymiana ciosów obu fighterów, onaj słaniają się na nogach, ale to Lionheart utrzymuje się i mocnym ciosem powala Spanna! Były pretendent do pasa zajmuj plecy rywala i szuka poddania. Rozciąga Spanna, a zaraz łapie go za szyję i poddaje duszeniem zza pleców!

Oficjalny wynik: Anthony Smith wygrywa przez duszenie zza pleców w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.