FAME MMA

Zaskakujące propozycje na debiut Sariusa! „To są trzy osoby, które miały ze mną walczyć”

Gala FAME 15 pełna będzie emocjonujących pojedynków i głośnych nazwisk. W końcu dojdzie do debiutu znanego rapera, „Sariusa”.

Mariusz „Sarius” Golling pod banderą Fame MMA zadebiutować miał już w ubiegłym roku. Przyjście zawodnika odbiło się szerokim echem, a sam freak fighter zaakcpetował wszystkie warunki i pierwszego przeciwnika. Tym miał być Kasjusz Życiński, z którym miał się zmierzyć w boksie.

Raper musiał jednak obejść się smakiem. „Don Kasjo” odszedł z Fame MMA i został twarzą nowej organizacji – Prime Show MMA. „Sarius” czekał ponad 12 miesięcy, ale w końcu się doczekał i na gali FAME 15 spotka się z Marcinem Wrzoskiem w pojedynku bokserskim. Jak zdradził „Polish Zombie” w rozmowie z Fansportu TV, federacja z tej okazji zapewni im prawdziwy ring!

„Sarius” w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim przyznał, że odcina się już od tego, co było. Nie ukrywał jednak, że był zły, bo wszystko miało wyglądać inaczej.

Warto podkreślić, że to pierwsze starcie proponowano mi rok temu w czerwcu, a teraz mamy lipiec. Po prostu zamknąłem tę historię. Wiadomo, nie będę ukrywał, że to miała być gradacja tych przeciwników.

Okazuje się, że Golling miał rozpisany plan na to, z kim się kolejno zmierzy. Marcin Wrzosek pojawił się jako ostatni i ostatecznie to on zawalczy z raperem na gali, choć gdyby „Don Kasjo” stoczył walkę z „Sariusem”, to kto inny byłby następnym w kolejce.

Sprawdź!  FAME MMA 14 PPV. Gdzie i jak kupić PPV? Koszt, cena PPV FAME MMA 14. Karta walk, transmisja na żywo

Wjeżdżam, dostaję Kasjusza, co i tak jest dla debiutanta dosyć sporym wyzwaniem. Mówię tutaj bardziej przez sam fakt obycia w tym, gdzie on już tych kilka gal odbębnił.

To już było ambitne wyzwanie, no i później to miało, że tak powiem progresować. Z racji tego, że się tak nie stało, to stwierdziłem: pier***ić to! Przechodzimy do sedna i biorę od razu meritum. Docelowo wtedy Normana Parke.

Irlandczyk jednak z hukiem pożegnał się z Fame MMA po złamaniu zasad wypożyczenia do Prime Show MMA. Co by nie mówić „Don Kasjo”, Parke i Marcin Wrzosek to imponująca lista nazwisk, jak na pierwszego przeciwnika dla debiutującego „Sariusa”.

– Tak, dokładnie. To są kolejno trzy osoby, które miały stoczyć ze mną debiutancki pojedynek.

Kursy bukmacherskie na walkę Marcina Wrzoska z „Sariusem”

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  "Don Diego" otwarty na walkę z Normanem Parke! "Mógłbym walczyć jak równy z równym. To by była sportowa walka"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.