FAME MMA

Wielka kasa dla Arkadiusza Tańculi! Zmiana podejścia do Murańskich? „Szanuję, że mają mój ołtarzyk w swoim salonie!”

W ostatni piątek wakacji, 26 sierpnia, odbędzie się gala FAME 15. Podczas tego wydarzenia nie zabraknie emocji, a największe zdają się towarzyszyć prawdopodobnie ostatniej odsłonie konfliktu Arkadiusza Tańculi z rodziną Murańskich.

Arkadiusz Tańcula zmierzył się z Mateuszem Murańskim na gali Fame MMA 10. Zwyciężył wówczas jednogłośną decyzją sędziów, aczkolwiek dużo go to kosztowało. Freak fighter nie zdawał sobie sprawy z tego, jakie problemy zdrowotne się go imały i dlatego też po werdykcie potrzebował pomocy lekarzy.

Kolejna odsłona konfliktu miała miejsce pół roku później. „Aroy” miał ponownie mierzyć się z „Muranem”, którego jednak wyeliminowała kontuzja. Niemal w ostatniej chwili na miejsce syna wskoczył Jacek Murański, który jednak zażądał, by starcie odbyło się w rzymskiej klatce, 3×3 metry. Tańcula zwyciężył przez dyskwalifikację w czwartej rundzie po wielu faulach ze strony pana Jacka (między innymi gryzienie i wielokrotne łapanie się za siatkę).

Chcąc raz na zawsze zakończyć spór z rodziną Murańskich, „Aroy” zmierzy się z oboma na jednej gali – FAME 15. Najpierw na zasadach MMA spotka się z Mateuszem, a po zmianie konstrukcji, ponownie w rzymskiej klatce zawalczy z ojcem rywala.

Sprawdź!  Mańkowski o "dymach" na Fame MMA: "Jeżeli byłbym organizatorem, też bym to robił, pomimo że..."

Tańcula o odczuciach względem Murańskich

W rozmowie z Fame News „Aroy” nie ukrywał, że tak wiele emocji zaangażował w konflikt z „Muranami”, że… zaczął względem nich odczuwać pozytywne emocje,

Jak z kimś tyle walczysz, trenujesz na tej sali, wylewasz pot myśląc, że mu wpier***isz, to k***wa powstaje więź. Nawet między wrogami.

Wiesz, ja szanuję to, że oni się do mnie przygotowują, że im się chce, że mają ten ołtarzyk mój w swoim salonie i ciągle o mnie mówią… Ja to po prostu zaczynam szanować.

Podczas wywiadu Tańcula zdradził też, że na ciągnącym się konflikcie bardzo się wzbogacił! Zawodnik zażartował też, że jest to jego najbardziej opłacalna „znajomość”.

Druga rzecz, nie ukrywajmy. Zarobię na nich łącznie już ponad milion złotych. Lepiej mieć takich wrogów, niż takich przyjaciół, jak mam!

Do wywiadu obok Arka ustawił się Mateusz Murański, a fighterzy wdali się w wyjątkowo przyjazną jak na nich interakcję. „Aroy” stwierdził, że chce zakończyć ten etap w swoim życiu. Zwłaszcza, że już wie, co go czeka po FAME 15!

Sprawdź!  Szef FAME MMA podaje dokładną liczbę sprzedanych PPV po ostatniej gali: "Jest to nasz dotychczasowy rekord"

Nie chce mi się z wami walczyć! Zmusili mnie pieniędzmi! Oczywiście żartuję, ale są to największe pieniądze, jakie zarobiłem na takich rzeczach. Ale mam podpisane, mogę wam pokazać, że moja kolejna walka jest walką o pas!

Kursy bukmacherskie na galę Fame 15

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.