FAME MMA

(VIDEO) Fame MMA TRZYKROTNIE zmieni konstrukcję! Marcin Wrzosek: „Będzie prawdziwa klatka, będzie klatka rzymska i będzie…”

Już 26 sierpnia odbędzie się gala FAME 15, na której nie brak będzie arcyciekawych zestawień. Ponownie odbędą się pojedynki w różnych formułach i różnych konstrukcjach.

Na FAME 15 ponownie czekają nas wielkie emocje. Stawką w walce wieczoru będzie pas Królowej Freak Fightów, o który zmierzą się Aniela „Lil Masti” Bogusz oraz Marta „Linkimaster” Linkiewicz” w rewanżu za pojedynek sprzed 3. lat.

Wszyscy czekają oczywiście na występ Arkadiusza Tańculi, który tego samego wieczoru będzie walczył zarówno z Mateuszem, jak i Jackiem Murańskimi. Na kolejną walkę, a zarazem do federacji Fame MMA bardzo szybko powraca również były mistrz KSW, Marcin Wrzosek.

Fame MMA trzykrotnie zmieni konstrukcję!

Popularny „Polish Zombie” ostatni pojedynek stoczył zaledwie 12 dni temu, a już wczoraj pojawił się na konferencji prasowej przed galą FAME 15. 27 sierpnia w łódzkiej Atlas Arenie Wrzosek zmierzy się z debiutującym w organizacji „Sariusem”.

Ich starcie odbędzie się na zasadach bokserskich, a były mistrz KSW ma już za sobą jedną taką walkę – na FAME 12 przegrał na punkty z „Don Kasjo”. Wówczas zawodnicy mierzyli się w oktagonie, ale tym razem federacja poszła o krok dalej. Wrzosek w rozmowie z Fansportu.pl zdradził, że jego pojedynek z „Sariusem” odbędzie się w prawdziwym ringu!

Sprawdź!  (VIDEO) "Popek" prezentuje swoją formę na tarczach. Trenuje do walki z Normanem Parke?

– Nie wiem, czy mogę to mówić, ale chyba mogę. Moja walka odbędzie się w ringu! Fame MMA naprawdę wychodzi na przód.

– Na jednej gali wymieniają pole walki 3 razy w ciągu jednej gali. Będzie prawdziwa klatka, będzie klatka rzymska i będzie ring bokserski!

Nie wiadomo, czy któraś jeszcze walka na FAME 15 oprócz Marcin Wrzosek vs. „Sarius” będzie toczona w ringu. Wiadomym jest, że rewanże Kacper Błoński vs. Marcin Dubiel oraz Arkadiusz Tańcula vs. Jacek Murański odbędą się w rzymskiej klatce.

Kursy bukmacherskie na walkę Marcina Wrzoska z „Sariusem”

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.