KSW

XTB KSW Epic: Gdzie oglądać? Kiedy? O której? Transmisja PPV

Gala XTB KSW Epic będzie miała miejsce już w tę sobotę, 24 lutego. W okrągłej klatce dojdzie do hitowej walki legend. Mamed Khalidov zmierzy się z Tomaszem Adamkiem. Gdzie oglądać KSW Epic? Kiedy i o której gala? Transmisja PPV.

KSW wystartowało z całkowicie nowym cyklem gal. Na wydarzeniach Epic dochodzić będzie do emocjonujących walk w różnych formułach. Organizacja wraca więc do swoich korzeni, czyli Konfrontacji Sztuk Walki. W tę sobotę odbędzie się pierwszy event z 10. ekscytującymi starciami! Wszystko to zakończy hitowy pojedynek: Tomasz Adamek vs Mamed Khalidov.

KSW Epic: Gdzie oglądać?

Kibice nie mogą się doczekać XTB KSW Epic. Gala, która odbędzie się w PreZero Arenie Gliwice, zapowiada się niezwykle elektryzująco. Wszystkich przede wszystkim interesuje odpowiedź na pytanie: kto wygra walkę wieczoru?

W niej do boksu powróci Tomasz Adamek. Popularny „Góral” to absolutna legenda polskiego pięściarstwa. W przeszłości cały kraj wstawał w środku nocy, by oglądać jak sięga on po tytuły mistrza świata organizacji IBF, IBO w wadze junior ciężkiej oraz WBC w wadze półciężkiej.

Sprawdź!  Mamed z mocnym przekazem: "Jeśli to ci daje satysfakcję, zastanów się, jaki jest sens twojego życia"

Jego rywalem będzie inna legenda, naszego rodzimego MMA. Mamed Khalidov dostarczył kibicom tonę emocji, a jego walki zawsze przyciągają dziesiątki tysięcy na areny i przed ekrany. Tym razem fighter, który na zawsze zapisał się w historii KSW, zadebiutuje w boksie i stanie przed kolejnym wielkim wyzwaniem.

KSW Epic: Kiedy?

Gala KSW Epic odbędzie się w sobotę, 24 lutego. Gospodarzem będzie PreZero Arena w Gliwicach. Bilety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki i można liczyć, że na trybunach uzbiera się komplet publiczności. Gdzie oglądać KSW Epic? Transmisja dostępna będzie wyłącznie w PPV. Jest jednak możliwość, by obejrzeć ją za jedyne 10 zł! Szczegóły poniżej.

KSW Epic: O której?

Jak zawsze przy okazji gal polskiej organizacji, tak i tym razem KSW Epic rozpocznie się o 19:00. Jak zapowiedziano udostępniona zostanie transmisja za darmo. Obejmie ona studio oraz dwie walki: Brysz vs. Kacprzak i Rusiński vs. Tulshaev.

KSW Epic PPV – Transmisja

Gale KSW pokazywane są w Viaplay, ale nie tym razem. KSW Epic oglądać na żywo można wyłącznie po wykupieniu dostępu PPV. Cena niestety nie należy do najniższych. Podstawowy pakiet (BASIC) kosztuj 40,99 zł, zaś pakiet rozszerzony (PREMIUM) to aż 45,99 zł.

Sprawdź!  (VIDEO) Pierwsze słowa Mameda po KSW 77! Skomentował rzut Pudzianowskim: "Plan nie był taki. Miałem..."

Przy okazji gali KSW Epic partner wydarzenia, bukmacher Fortuna, przygotował świetną ofertę dla nowych użytkowników. W kilka minut możesz odebrać jeden ze 150. kodów PPV już za jedyne 10 zł! Szczegóły akcji znajdziesz poniżej.

KSW Epic za darmo

Transmisja KSW Epic za darmo nie zostanie udostępniona w TV, ani Internecie. Dzięki Fortunie, już w kilka chwil możesz zdobyć kod PPV za jedyne 10 zł! Jak skorzystać z promocji?

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

KARTA WALK

Walka wieczoru:
Boks: Mamed Khalidov vs. Tomasz Adamek

Sprawdź!  Parnasse na celowniku Gamrota! Zawodnik UFC chciałby zawalczyć na gali KSW Epic

Finał turnieju mistrzowskiego o pas wagi półciężkiej:
93 kg: TBA vs. TBA

Turniej mistrzowski wagi półciężkiej:
93 kg: Rafał Haratyk (17-5-2) vs. Marcin Wójcik (19-8)
93 kg: Kleber Silva (22-12) vs. Damian Piwowarczyk (7-2)
93 kg: Ivan Erslan (13-3) vs. Bohdan Gnidko (10-1)
82 kg No Holds Barred: Konrad Rusiński (6-1) vs. Muslim Tulshaev (10-3)
70.3 kg MMA w Gi: Piotr Kacprzak vs. Adam Brysz

Open Grappling: Phil De Fries vs. Josh Barnett
Muay Thai: Michał „Matrix” Królik vs. Vaclav Sivak
NO HOLDS BARRED: Konrad Rusiński vs. Muslim Tulshaev
PRIDE Rules: Darko Stosic (19-6) vs. Matheus Scheffel (17-10)

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.