GROMDA

Łazar wraca na GROMDA 16! Organizacja odsłania kolejne karty

W najbliższy piątek powrócą walki na gołe pięści w najlepszym wydaniu! Podczas gali GROMDA 16 czekają nas ciężkie boje, a kolejny pojedynek w organizacji stoczy „Łazar”.

Kibice krwawych pojedynków w małym ringu z utęsknieniem czekają na galę GROMDA 16. Kolejna edycja będzie miała miejsce już 1 marca, a spodziewać się na niej można kolejnych ekscytujących starć. Pojawią się nowe twarze, ale też powrócą te, które kibice doskonale znają.

GROMDA 16 odbędzie się już 1 marca 2024 roku. Transmisja na żywo dostępna wyłącznie w PPV. Limitowana pula biletów dostępna będzie na eBilet.pl.

GROMDA 16: ŁAZAR wraca do gry!

Jak wiemy po wcześniejszych ogłoszeniach, do ringu powrócą m. in. „Mario”, Marcin „Wasyl” Wasilewski, czy Sebastian „Scarface” Skiermański. Wczoraj potwierdzono powrót kolejnego doskonale znanego bijoka, który debiutował jeszcze na gali GROMDA 1. „Łazar” wraca do walk na gołe pięści.

Masz robotę to działaj… a nie tylko gadasz co i kiedy zrobisz. Niby proste, ale jak trudne w dzisiejszych czasach. Odpalamy wiatraki i lecimy Coco Jambo. ŁAZAR wraca do gry! – zapowiedziała występ bijoka organizacja.

Sprawdź!  (VIDEO) NIKOŚ brutalnie rozbija GRABARZA! Nokaut już w pierwszej rundzie!

Rafał Łazarek może się poszczycić rekordem 4-3 w GROMDZIE. „Łazar” dwukrotnie próbował swoich sił w turnieju, ale za każdym razem odpadał na etapie półfinału. Ostatni raz widziany był na gali GROMDA 13, gdy przegrał ze „Scarfacem” w 3. rundzie.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.