KSW

Kłopoty przed walką legend! Kibice mocno o sędziach starcia Adamek vs Khalidov [WIDEO]

Gala XTB KSW Epic będzie miała miejsce już w najbliższą sobotę 24 lutego. W klatce spotkają się Tomasz Adamek oraz Mamed Khalidov, ale pojawiła się spora niewiadoma. Kto będzie sędziował to starcie?

Legendy polskich sportów walki spotkają się w main evencie KSW Epic. Podczas gali dojdzie do pojedynków w różnych formułach walki. Starcie Adamek vs Khalidov odbędzie się w boksie, co oczywiście faworyzuje „Górala”. Nie można wykluczać, że panowie postawią na szachy i potrzebne będą karty punktowe. Tu pojawia się niemała kontrowersja, która rozsierdziła kibiców.

Zobacz walkę Adamek – Khalidov już za 10 zł!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. W kilka minut możesz odebrać jeden ze 150. PPV! Jak otrzymać kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.
Sprawdź!  Mamed wyszedł do Adamka z kontuzją! Przeprosił po przerwaniu walki na KSW Epic

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Kto będzie sędziował walkę Adamek – Khalidov?

Mateusz Borek, który prowadził konferencję przed galą KSW Epic, udzielił wywiadu Arturowi Mazurowi z Klatka po klatce. Konferansjer przyznał, że w najbliższy piątek odbędzie się spotkanie, po którym znany będzie skład sędziowski.

Czeka nas ciężkie spotkanie w piątek. Z tego co słyszę od sędziego Brondera, to walki nie będzie punktował, ani sędziował, żaden sędzia bokserski. Z tego co słyszę federacja KSW zaproponowała, żeby walkę sędziował Robert Gortat, ale Polska Unia Boksu nie wyraziła zgody, bo tego nie sankcjonują.

Z tych informacji, które do mnie dotarły to walkę mają sędziować sędziowie kick-boxingu i MMA. A walkę w ringu sędzia kick-boxingu. Ja po prostu przyjdę na ten „rules meeting” i zapytam, czy oni znają zasady sędziowania boksu. Co się ocenia, co jest istotne, które parametry są istotne przy punktowaniu kolejnej rundy? Jest szereg znaków zapytania.

Informacje, którymi podzielił się dziennikarz z Dębicy nie zostały dobrze przyjęte przez kibiców. W sieci zagrzmiało i pojawiło się wiele określeń, typu „żart”, „absurd”, „amatorszczyzna”. Głos zabrali także inni eksperci od sportów walki.

Sprawdź!  Najman odpowiada Adamkowi! Nie zgadza się z nim w sprawie walki wieczoru FAME 17! "To jest bardzo częsty błąd bokserów"

To są istotne informacje w kontekście odbioru walki i końcowego rezultatu. Przy bliskich rundach to może mieć kolosalne znaczenie, bo aspektów jest kilka. Zakładam, że to będzie bliska walka, przewiduję w rundach 3-3, 4-2 w którąś ze stron. Dla mnie Tomek, ale jest wiele [znaków zapytania] – napisał Mateusz Hencel.

Czyli zaczyna się potwierdzać to, o czym wczoraj rozmawialiśmy – ta gala to potencjalne pole minowe pod względem sędziowskiego zamieszania i kontrowersji – napisał z kolei Patryk Prokulski z redakcji TVP Sport.

Odbierz kod PPV na galę KSW Epic za 10 zł!

Co sądzicie o zamieszaniu przed walką legend? Dajcie znać w komentarzu.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.