KSW

XTB KSW Epic: Ceremonia ważenia na żywo! Ostatnie face to face Adamka i Mameda [WIDEO]

Przed nami oficjalna ceremonia ważenia przed KSW Epic! Gala odbędzie się już jutro w Gliwicach. Dziś czekają nas ostatnie spotkania face to face bohaterów wydarzenia.

XTB KSW Epic: Gdzie oglądać? Kiedy? O której? Transmisja PPV

Pierwszą galę z cyklu EPIC zakończy walka legend. W pojedynku na zasadach boksu Tomasz Adamek zmierzy się z Mamedem Khalidovem. „Góral” powraca z emerytury, by raz jeszcze dostarczyć polskim kibicom niesamowite emocje. Po drugiej stronie klatki znajdzie się były mistrz MMA, który jest gotowy na bodaj największe wyzwanie w karierze.

Adamek – Khalidov to oczywiście nie jedyna walka KSW Epic. Tego wieczoru odbędzie się też grapplerski pojedynek Barnett vs De Fries oraz turniej o pas wagi półciężkiej. Szalenie interesująco zapowiada się też potyczka w Muay Thai. W KSW zadebiutuje Michał „Matrix” Królik, którego czeka ciężki bój z Vaclavem Sivakiem.

Oglądaj KSW Epic w PPV za 10 zł

Transmisja KSW Epic dostępna będzie wyłącznie w systemie PPV. Cena za pakiet zaczyna się od 40,99 zł, co jest wysoką kwotą. Dzięki bukmacherowi Fortuna, już w kilka chwil możesz zdobyć kod PPV za jedyne 10 zł! Jak skorzystać z promocji?

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.
Sprawdź!  Co kombinuje Mariusz Pudzianowski? Szczegóły zamieszania dookoła gwiazdy KSW [WIDEO]

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona. Kto pierwszy, ten lepszy!

XTB KSW Epic: Ceremonia ważenia i face to face

Na porannej ceremonii ważenia dowiedzieliśmy się, że Tomasz Adamek jest o blisko 8 kg cięższy od Mameda Khalidova. Pełną listę wyników ważenia znajdziecie POD TYM LINKIEM. Poniżej zaś możecie zobaczyć ceremonię ważenia oraz ostatnie spotkanie twarzą w twarz bohaterów gali KSW Epic!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.