KSW

Mistrz KSW niezadowolony z wypłaty! Mocna odpowiedź na krytykę Kawulskiego

Gala KSW 94 nie obeszła się bez kontrowersji. Wszystko za sprawą krytyki, jaka szef organizacji skierował w stronę mistrz kategorii półśredniej.

W main evencie Adrian Bartosiński przystąpił do kolejnej obrony tytułu. Zmierzył się z Igorem Michaliszynem, jednak musiał walczyć z kontuzją. W trakcie przygotowań poważnie złamał nos z przemieszczeniem. Jeden celny prosty odnowiłby uraz i uniemożliwił zawodnikowi oddychanie.

„Bartos” musiał więc realizować swój gameplan i unikać wymian w stójce, co też mu się udawało. W trzeciej odsłonie poddał rywala, wygrywając kolejne starcie przed czasem. Przebieg pojedynku nie spodobał się jednak Maciejowi Kawulskiemu, który skrytykował mistrza zaraz po gali, a także w ostatnim wywiadzie dla Klatka po klatce:

– To gameplan niegodny main eventu albo nawet zwykłej walki na KSW. To była słaba walka. W moim poczuciu jedna z najsłabszych w historii KSW. Doceniłbym bardziej postawę Igora, który chciał się bić, niż jego przeciwnika, który tę walkę utrudniał.

Te słowa nie spodobały się mistrzowi, który w odpowiedzi wbił szpilkę w organizację, poruszając temat zarobków:

Sprawdź!  Szpilka i kibice pod wrażeniem! Pudzianowski pokazał, jak robi siłę do walki na Narodowym!

– Wypłata też była niegodna main eventu.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.