KSW

Szeliga mocno o walce z Adamkiem! Twierdzi, że może pokonać byłego mistrza świata! [WIDEO]

Piotr Szeliga ponownie „błysnął” na transmisji. Freak fighter, który niedawno miał niechlubną serię 3. porażek z rzędu stwierdził, że… jest w stanie pokonać Tomasza Adamka!

Popularny „Góral” już jutro stoczy pierwszą od ponad 5 lat walkę. Podczas gali KSW Epic dojdzie do jego konfrontacji w boksie z Mamedem Khalidovem. Później, jak już wiadomo, Tomasz Adamek stoczy pojedynek w Fame MMA. Jeden z freak fighterów tej organizacji, Piotr Szeliga, zszokował na streamie. „Szeli” stwierdził, że jest w stanie poradzić sobie z kilkukrotnym mistrzem świata w boksie.

Odbierz kod PPV na walkę Adamek – Khalidov za 10 zł!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. W kilka minut możesz odebrać jeden dostęp do PPV za 10 zł! Jak otrzymać kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.
Sprawdź!  Pudzianowski odpowiada na krytykę pod adresem Materli! "Nóż mi się otwiera! Szacunek mu się należy! Darujcie sobie drwiny"

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona. Kto pierwszy, ten lepszy!

Szeliga szokuje! „Normalnie bym roz… Adamka”

„Szeli” przed kilkoma tygodniami przerwał passę 3. porażek z rzędu. Piotr przegrywał między innymi z w boksie „Bandurą”, który jest przymierzany przez fanów na rywala Tomasza Adamka.

Co jednak, jeśli „Góral” zmierzyłby się z Szeligą? Freak fighter jest więcej niż pewien swoich szans w takim zestawieniu.

– Czy ja miałbym szanse z Adamkiem? No k…wa! Mordeczki. Tylko ja musiałbym naprawdę dobrze, mocno przygotować do walki. Jakbym ja zrzucił wagę do 92-93 kilo i nap…dalał dzień w dzień, to ja byłbym w stanie normalnie roz…bać Adamka. Normalnie! Wy naprawdę nie wiecie, jaki ja mam potencjał w sobie – powiedział na streamie „Szeli”. Jego wypowiedź szybko obiegła social media i nietrudno się domyśleć, że freak fighter wywołał salwy śmiechu u kibiców.

Odbierz kod PPV na galę KSW Epic za 10 zł!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.