KSW

Szeliga mocno o walce z Adamkiem! Twierdzi, że może pokonać byłego mistrza świata! [WIDEO]

Piotr Szeliga ponownie „błysnął” na transmisji. Freak fighter, który niedawno miał niechlubną serię 3. porażek z rzędu stwierdził, że… jest w stanie pokonać Tomasza Adamka!

Popularny „Góral” już jutro stoczy pierwszą od ponad 5 lat walkę. Podczas gali KSW Epic dojdzie do jego konfrontacji w boksie z Mamedem Khalidovem. Później, jak już wiadomo, Tomasz Adamek stoczy pojedynek w Fame MMA. Jeden z freak fighterów tej organizacji, Piotr Szeliga, zszokował na streamie. „Szeli” stwierdził, że jest w stanie poradzić sobie z kilkukrotnym mistrzem świata w boksie.

Odbierz kod PPV na walkę Adamek – Khalidov za 10 zł!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. W kilka minut możesz odebrać jeden dostęp do PPV za 10 zł! Jak otrzymać kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.
Sprawdź!  FAME. Kubańczyk pokonuje Alberto w walce wieczoru! Zasypał go mocnymi lowkickami

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona. Kto pierwszy, ten lepszy!

Szeliga szokuje! „Normalnie bym roz… Adamka”

„Szeli” przed kilkoma tygodniami przerwał passę 3. porażek z rzędu. Piotr przegrywał między innymi z w boksie „Bandurą”, który jest przymierzany przez fanów na rywala Tomasza Adamka.

Co jednak, jeśli „Góral” zmierzyłby się z Szeligą? Freak fighter jest więcej niż pewien swoich szans w takim zestawieniu.

– Czy ja miałbym szanse z Adamkiem? No k…wa! Mordeczki. Tylko ja musiałbym naprawdę dobrze, mocno przygotować do walki. Jakbym ja zrzucił wagę do 92-93 kilo i nap…dalał dzień w dzień, to ja byłbym w stanie normalnie roz…bać Adamka. Normalnie! Wy naprawdę nie wiecie, jaki ja mam potencjał w sobie – powiedział na streamie „Szeli”. Jego wypowiedź szybko obiegła social media i nietrudno się domyśleć, że freak fighter wywołał salwy śmiechu u kibiców.

Odbierz kod PPV na galę KSW Epic za 10 zł!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.