KSW

Szef PUB skomentował zamieszanie z sędziami przed KSW Epic! „To jest jakiś absurd”

Jedynie godziny dzielą nas od XTB KSW Epic, gdzie walką wieczoru będzie starcie legend. Sporo szumu wywołała kwestia sędziów tej walki. Do wszystkiego odniósł Jarosław Kołkowski, szef Polskiej Unii Boksu.

Dzisiejszego wieczoru oczy wszystkich kibiców sportów walki skierowane będą na PreZero Arenę w Gliwicach. Po ponad 5-ciu latach do startu powróci Tomasz Adamek, który raz jeszcze zawalczy w swojej koronnej dyscyplinie. Rywalem „Górala” będzie Mamed Khalidov.

Adamek vs Khalidov: Oglądaj PPV za 10 zł!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.
Sprawdź!  Mamed Khalidov zabrał głos po ogłoszeniu walki z Roberto Soldicem! "Z szacunkiem i w sportowy sposób poprosił o walkę. Nie musiał, bo..."

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest nieograniczona.

Szef PUB wyjaśnił sprawę sędziów

Tuż po konferencji prasowej przed KSW Epic okazało się, że jest sporo zamieszania wokół składu sędziowskiego. Jak przekazał Mateusz Borek ani w klatce, ani przy stoliku nie miało być żadnego arbitra, który wywodzi się ze świata boksu.

Głos w tej sprawie zabrał też szef Polskiej Unii Boksu. Organ ten faktycznie nie wyraził zgody na udział sędziego podczas KSW Epic. Jarosław Kołkowski w rozmowie z Interią powiedział, że organizacja chciała jedynie Roberta Gortata, a pojedynek nie został zgłoszony do związku bokserskiego. Szef PUB koniec końców stwierdził, że jego organizacja jedynie by straciła na skojarzeniu z walką Mamed Khalidov vs Tomasz Adamek.

Organizatorzy do nas nie podchodzili z pomysłem, byśmy sankcjonowali ten pojedynek, bo zwyczajnie bali się tego, iż chcielibyśmy, aby zachowane zostały wszystkie reguły zawodowej walki bokserskiej. A na jakich zasadach to się będzie odbywało, tego nawet nie wiem. Rozumiem, że to ma być w klatce? My takich walk nie sędziujemy. To w ogóle jest jakiś absurd.

– Czy wyobraża pan sobie sytuację, która jest ryzykiem, że Adamek wchodzi do ringu z tętnem w okolicach dwustu, dostaje nie daj Boże zawału, a przy tym jest nasz sędzia? Ja nikomu później nie wytłumaczę, że on był tam prywatnie, a jako PUB nie mieliśmy z tym nic wspólnego. Dlatego przezornie nie chcę mieć z tym nic wspólnego. Co innego, gdyby z myślą o uzyskaniu naszej licencji wykonali wszystkie wskazane regulaminowo badania…  Wówczas nie byłoby problemu, żadnego.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.