High League

Wjazd w Artura Szpilkę! Denis Załęcki zdradził, jaki ma plan na walkę: „Na pewno będzie nokaut z którejś strony”

Denis Załęcki udzielił wywiadu, w którym odniósł się do najbliższego pojedynku z Arturem Szpilką. Zdradził, jaki ma plan na to starcie.

„Bad Boy” we wrześniu na gali High League 4 stoczy swój drugi pojedynek w formule MMA. W debiucie zmierzył się z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem, który ma ogromne doświadczenie w kickboxingu i jest bardzo wytrzymały, przez co bukmacherzy widzieli w nim faworyta.

W pojedynku zobaczyliśmy jednak sporo parteru, w którym „Don Diego” punktował i zdobywał przewagę na kartach sędziowskich. Ostatecznie po jednogłośnej decyzji sędziów w górę powędrowała ręka Kubiszyna.

Denis Załęcki o walce z Arturem Szpilką

W ostatnim wywiadzie dla TVreklama „Bad Boy” porównał ostatniego rywala z Arturem Szpilką. Ciężko było mu jednak wskazać to, który pojedynek będzie dla niego trudniejszy. Załęcki wskazał, że „Szpila” bije mocniej i precyzyjniej oraz nie ma wątpliwości, iż walka na High League 4 zakończy się nokautem.

Denis zapewnia, że ruszy na rywala od pierwszej sekundy i będzie wywierał presję, nie dając Szpilce chwili odpoczynku. Co ciekawe, tak samo o nadchodzącej walce wypowiadał się trener „Bad Boy”. Być może jest to plan Mirosława Oknińskiego na zmylenie przeciwnika.

Sprawdź!  Szpilka skomentował zamieszanie wokół walki Denisa. Wyśmiał rywala: "El Estrogen się..."

– Artur jest lepszym pięściarzem, jest silniejszy, myślę, że bardziej precyzyjny, niż Kubiszyn. Ciężko ocenić, czy będzie to cięższa walka. Na pewno bardzo mocna walka. Tutaj na pewno będzie nokaut z którejś strony albo z mojej, albo z jego. Kubiszyn nie ma takiego pierdolnięcia. Też nie dawałem się w bitki. W Artura będzie wjazd i nie dam mu ani sekundy odpoczynku. Albo ja, albo on.

Obstaw High League 4 w Fortunie!

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Sprawdź!  Najman typuje walkę Szpilki w KSW: "Radczenko to żaden parterowiec. Na pewno skończy się w..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.