High League

Znamy kursy bukmacherskie na walkę Alana z ojcem Denisa Załęckiego! Bukmacherzy wskazali faworyta

Już 4 czerwca odbędzie się trzecia edycja High League. Federacja przygotowała mocne zestawienia, w tym starcie ojca Denisa Załęckiego z Alanem Kwiecińskim.

Podczas pierwszej konferencji przed galą doszło już do konfrontacji przeciwników. Chwilę po tym, jak Alan wszedł na scenę i wdał się w mocną wymianę zdań z „Bad Boyem”, na trybunach doszło do awantury. W kierunku „Alanik” ruszył Dawid Załęcki, a z drugiej strony podbiegł sam Denis.

Kibice za pośrednictwem social mediów przekazali, że chcieliby zobaczyć taki pojedynek, a organizacja nie tracąc czasu, od razu skontaktowała się z zawodnikami. Kwieciński w wywiadzie udzielonym kilka dni później zdradził, że dostał już w tej sprawie telefon. Oświadczył, że najpierw starcie z Murańskim, a później może bić się z Załęckim.

Alan Kwieciński niewielkim faworytem

Już za 2 tygodnie „Alanik” stanie do walki z ojcem Denisa z formule K-1. Tym razem jednak zawodnicy będą walczyć w małych rękawicach i istnieje duża szansa, że pojedynek zakończy się przed czasem. W oczach bukmacherów niewielkim faworytem jest Kwieciński, jednak kursy mogą szybko się zmienić.

Sprawdź!  (VIDEO) Wiadomo kogo Mirosław Okniński wyrzucił z treningu! "Pakuj się i wy***dalaj! Wariat, kompletny wariat..."

Dawid Załęcki nie będzie łatwym przeciwnikiem. Od wielu lat trenuje kickboxing i w jednym z wywiadów zdradził, że ostatnio zwyciężył pojedynek w Pucharze Polski. Dodatkowo zapewne będzie cięższy od swojego przeciwnika.

Warto zwrócić uwagę na bilans „Alanika” w organizacjach freakowych. Zwyciężył on 1 z 5 pojedynków. Pokonał jedynie Piotra Pająka, jednak wielu uważa, że werdykt był kontrowersyjny i powinien trafić na konto przeciwnika.

Kursy bukmacherskie na galę High League

Galę HIGH League obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Kursy bukmacherskie na walkę Dawid Załęcki vs Alan Kwieciński

Sprawdź!  Szpilka o przekroczeniu granicy na face-to-face: "Nawet ochrona by nie pomogła. Kilku na pewno by leżało"

Całą kartę walk obstawisz tutaj. Wystarczy się zarejestrować, przy okazji odbierając bonus na start.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.