High League

High League 6. Tyburski pokona Denisa? Załęcki nie jest już faworytem bukmacherów!

Niespodziewanie doszło do dużej zmiany kursów przed galą High League 6! Denis Załęcki nie jest już faworytem w walce z Pawłem Tyburskim.

Starcie „Bad Boya” z „Tyborim” to jeden z najbardziej wyczekiwanych pojedynków sobotniego wydarzenia. Freak fighterzy zmierzą się ze sobą tym razem nie w K-1 ani w MMA, tylko w boksie. Będzie to jednak starcie w małych rękawicach, które najprawdopodobniej zakończy się nokautem.

Denis nie jest już faworytem

Na dzień przed walką doszło do kolejnej dużej zmiany kursów. Od samego początku zawodnik z Torunia był faworytem, a po ogłoszeniu starcia kursy wynosiły 1.701.90. Szybko jednak zaczęły się zmieniać, a Tyburskiego stawiano w roli coraz większego underdoga.

Wielu kibiców uważa jednak, że może on sprawić dużą niespodziankę. Jest bardzo zmotywowany i ciężko przygotowywał się do bardzo trudnego przeciwnika, jakim jest Denis Załęcki. Obaj zawodnicy uderzają mocno, jednak w tym aspekcie z całą pewnością przeważa „Bad Boy”. Natomiast po stronie Tyburskiego jest lepsza kondycja.

Jeszcze kilka dni temu bukmacher oferował takie kursy – 1.47 na wygraną Denisa i 2.32 na zwycięstwo „Tyboriego”. Wszystko jednak się zmieniło i Załęcki nie jest już faworytem!

Sprawdź!  (VIDEO) Paweł Bomba gotowy na walkę z "Ochroniarzem oszusta z Tindera"! Jest jednak warunek: "Jak da walkę..."

Kursy bukmacherskie na walkę Denis Załęcki vs Paweł Tyburski

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.