The War

Wiemy, z kim Michał „Matrix” Królik zawalczy na The War 4! Na takie walki warto czekać!

Organizacja The War przedstawiła zawodnika, z którym zmierzy się Michał Królik. Fighter zdobył serca kibiców podczas występu na drugiej edycji. 

Już w najbliższy weekend odbędzie się wyczekiwana gala The War. Dotychczas na poprzednich edycjach mogliśmy oglądać m.in. pojedynki grupowe, w tym starcia 3vs3, 5vs5, a także walki kobiet, superfighty oraz 8-osobowy turniej. Część zestawień powróci 8 października podczas The War 4, gali która tym razem odbędzie się w Warszawie.

Tym razem na kibiców czeka walka 3vs3, turniej oraz starcia dodatkowe, w których „Szachta” zmierzy się z Rosą, natomiast „Miro” zawalczy z „Kristofem„. Federacja ogłosiła także nazwisko rywala, z którym pojedynek stoczy „Matrix”.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI THE WAR 4

Znamy rywala „Matrixa”

Dla Michała Królika to już kolejna organizacja walk na gołe pięści. Dotychczas w tej formule bił się dla Genesis oraz WOTORE. W obu starciach zmierzył się z Bartoszem Batrą. Najpierw pokonał go przez decyzję sędziów, a następnie w rewanżu przez szybki i brutalny nokaut.

Sprawdź!  Sarara skomentował lekcję pokory "Sportowego Brata" i wbił szpilkę w Najmana: "To śmierdziało farmazonem. Mamy już jednego zawodnika w kraju, który..."

Tym razem „Matrix” zmierzy się z Szymonem „Sołim” Sołtysem, który w federacji zadebiutował na drugiej edycji. Wziął wówczas udział w turnieju i w pierwszej walce pokonał „Arasa”. Następnie w etapie półfinałowym zmierzył się z „Komandosem”.

Jego pojedynki były bardzo wyniszczające i pokazał w nich wielki charakter oraz serce do walki. Awansował do finału, jednak nie był w stanie stoczyć pojedynku z Sergiuszem Zającem i starcie nawet nie rozpoczęło się ze względu na jego stan zdrowia.

Organizacja The War tak zapowiedziała emocjonujący superfight:

– Na takie walki warto czekać! Będzie to na pewno jedna z najmocniejszych walk na The War 4, jeśli nie najmocniejsza! Ogromna różnica warunków fizycznych, Matrixa raczej nikomu przedstawiać nie trzeba, Sołiego na pewno pamiętają wszyscy widzowie The War 2! Dał najmocniejszą walkę na tamtej gali i jego nazwisko pojawiało się najczęściej w odpowiedzi na pytanie, kogo jeszcze chcecie zobaczyć w przyszłych edycjach! Będzie

Źródło: Facebook

Sprawdź!  Tylko dzisiaj specjalna oferta PPV na galę The War 4! Już w sobotę powracają krwawe walki!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.