KSW

Szpilka o potencjalnej walce Pudzianowski vs Khalidov: „Kibicowałbym Mamedowi, ale nie ma co lekceważyć Pudziana”

Nikt nie ma wątpliwości, że dojdzie do pojedynku Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem. Wszystko wskazuje na to, że zobaczymy go jeszcze w tym roku.

Oficjalnie zestawienie nie zostało potwierdzone, a szefowie KSW kilkukrotnie pytani o starcie, nie chcieli zdradzić żadnych szczegółów. Jak jednak wiemy, obaj zawodnicy rozpoczęli przygotowania do walki, oznacza to, że prawdopodobnie zawalczą na grudniowej gali.

Mamed Khalidov w ostatnim czasie udostępnia na swoich social mediach nagrania z treningów siłowych, natomiast Pudzianowski opublikował film, na którym przekazał:

– Dzień za dniem leci. Dzień za dniem ucieka, swoje trzeba robić. Nie ma co się zastanawiać. Robimy swoje, aby do grudnia. Plan ułożony i do wykonania.

Szpilka o walce Mamed vs Pudzianowski

O potencjalną walkę legend KSW został zapytany Artur Szpilka, który rozmawiał z portalem ringpolska.pl. Co ciekawe, gdy Pudzianowski walczył z Michałem Materlą, były pięściarz jako dużego faworyta wskazywał zawodnika ze Szczecina.

Pudzianowski był przez wielu skazywany na porażkę, jednak walka od początku była prowadzona pod jego dyktando. Od pierwszym sekund próbował ustrzelić rywala i w końcu znokautował go potężnym podbródkiem, a walka trwała niecałe 2 minuty.

Sprawdź!  Arkadiusz Wrzosek składa jasną deklarację: "Chcę się bić w MMA. Nie po to wchodziłem do KSW, żeby walczyć w K1!"

Tym razem Szpilka nie wskazał faworyta, jednak przyznał, że będzie kibicował Mamedowi:

– Kto byłby faworytem? Powiem ci tak, kibicowałbym Mamedowi z racji tego, że dłużej go znam. Michał Materla, jak i Mamed są dla mnie ikonami, takimi legendami sportów walki w Polsce. To oni są prekursorami tego sportu u nas. Uważam, że Mamed jest zupełnie innym zawodnikiem, ale nie ma co lekceważyć Pudziana. Ta siła fizyczna jest inna, ale jednak Mamed walczy i wie o tym, że musi być skoncentrowany, też jest kozakiem. No nie wiem, szykuje się mega fajna walka.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.