The War

(VIDEO) Pierwsza w historii walka kobiet 3vs3 na gołe pięści! Na gali The War 2 „Devils” zmierzą się z „Bad Girls”

Druga edycja The War zbliża się wielkimi krokami! Już w najbliższą sobotę 14 sierpnia po raz kolejny zobaczymy emocjonujące pojedynki na gołe pięści. Nie zabraknie także nowości, których dotychczas nikt na profesjonalnej gali nie widział.

Podobnie jak w przypadku pierwszej gali, tym razem ponownie będziemy świadkami turnieju 1vs1, w którym ośmiu zawodników zawalczy o 50 tysięcy złotych. The War to także turniej 3vs3, w którym cztery ekipy staną do walki o 150 tysięcy. Ponadto czekają nas superfighty, w tym starcia 1vs1 oraz ciekawie zapowiadający się pojedynek 5vs5.

GDZIE OGLĄDAĆ THE WAR 2?

PPV na galę THE WAR 2 wykupisz tutaj.

Ile kosztuje PPV na THE WAR? Cena już od 29,99 zł!

WYKUP DOSTĘP -> TUTAJ

WALKA KOBIET 3VS3

Organizacja The War ponownie zaskoczyła i na sobotniej gali zobaczymy pierwszy taki pojedynek w historii! 6 kobiet wejdzie do klatki i stoczy pojedynek na gołe pięści. Naprzeciwko siebie staną ekipy Bad Girls i Devils.

BAD GIRLS

W skład tej drużyny wchodzą Agnieszka Błażewicz, która po dłuższej przerwie powróciła do treningów boksu i chce sprawdzić swoje umiejętności w walce na gołe pięści. Trenująca MMA i boks Weronika Mokrzycka, która w jednym z wywiadów zaznaczyła, że doświadczenie nabyła również w ulicznych pojedynkach, oraz Roksana Kalińska. Ostatnia z zawodniczek od kilku miesięcy trenuje kick-boxing i jako jedyna nigdy nie brała udziału w żadnej bójce.

Sprawdź!  Sołi w finale The War 2! Niesamowity pokaz charakteru w walce z Komandosem!
DEVILS

Ekip Devils to Magda Iracka, która od 10 lat trenuje boks, Agata Krawczyńska nie mająca żadnej styczności ze sportami walki oraz Oliwia Kota-Dąbrowska, która trenuje kick-boxing. Agata wejdzie do klatki jako zawodniczka z najmniejszym doświadczeniem, przyznaje jednak, że od zawsze chciała sprawdzić się w pojedynku i stanąć do walki, a The War jest dla niej dużą szansą.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *