EFM Show

(WIDEO) Zmiana rywala i formuły walki dla Normana Parke! Znamy szczegóły walki na EFM Show 2!

Już 11. września w Bułgarii odbędzie się gala EFM Show 2. Pierwotnie na tym wydarzeniu Norman Parke miał zmierzyć się w formule MMA z Vladislavem Kanchevem. Na dzisiejszej konferencji prasowej przed tą galą ogłoszono, że Bułgar wypadł z tego boju, a nowym rywalem „Stormina” będzie Maciej „Irokez” Jewtuszko. To starcie odbędzie się na zasadach bokserskich.

Norman Parke jest byłym zawodnikiem Ultimate Fighting Championship, gdzie stoczył 9 pojedynków. W 2017 roku zadebiutował w federacji KSW, gdzie na gali 39 przegrał po bliskim boju z Mateuszem Gamrotem. Na KSW 50 w Londynie wypunktował Marcina Wrzoska zdobywając tymczasowy pas mistrzowski w dywizji lekkiej. W poprzednim występie na FAME MMA 10 w walce bokserskiej pokonał Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego. W październiku na FAME MMA 11 zmierzy się w walce bokserskiej z Borysem Mańkowskim.

Maciej Jewtuszko nowym rywalem Normana Parke’a na EFM Show 2

Maciej „Irokez” Jewtuszko w swojej karierze walczył dla takich organizacji jak: WEC, UFC czy KSW.  Jest on byłym mistrzem organizacji KSW wadze lekkiej. Swój tytuł zdobył na KSW 21, gdzie poddał Artura Sowińskiego. Od 2019 roku  jest związany z Fight Exclusive Night. Swój ostatni pojedynek stoczył na FEN 25, gdzie przegrał przez TKO z Vaso Bakocevicem. Miał on zawalczyć na FEN 27 w Szczecinie, ale z tego występu wyeliminowała go kontuzja.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez EFM SHOW (@efm_show)

Gala EFM Show 2 odbędzie się 11 września w Sofii.

Sprawdź!  Marian Ziółkowski

źródło: EFM Show/Youtube

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.