FEN

Piotr Walawski ostro odpowiada swoim hejterom – „Wam hejterki wbijam w dupsko…”

W niezwykle krótki czasie dużą popularność zdobył Piotr Walawski. Oczywiście wszystko za sprawą udziału w programie „Tylko Jeden”, gdzie zaszedł dość wysoko. Jest on niezwykle aktywny w mediach społecznościowy, gdzie jest często atakowany przez kibiców, zwłaszcza ostatnio, gdzie jest skazywany na porażkę w walce z Krystianem Bielskim, do której ma dojść na FEN 36.

Piotr Walawski w zeszłym roku wziął udział w programie „Tylko Jeden”. Doszedł tam do półfinału, gdzie przegrał z Adrianem Bartosińskim. Po zakończeniu programu wystąpił na UAE Warriors 13, gdzie poniósł porażkę z rąk Tareka Suleimana, W tym roku na FEN 32 został pokonany przez Rafała Lewona. Na ścieżkę zwycięstw powrócił Seaside Battles Dziwnów, gdzie wypunktował Olega Nagornego.

Piotr Walawski odpowiada swoim hejterom

Piotr w odpowiedzi na krytyczne głosy fanów,przypomniał, że 6 lat pokonał Krystiana Bielskiego podczas zawodów ALMMA. Dodatkowo w ostrych słowach odniósł się do swoich hejterów.

„Wielu z Was skreśla mnie przed nadchodzącą walką z Krystianem Bielskim a mało kto wie, że ta walka już się odbyła… Miałem zaledwie 17 lat, pojechałem po raz kolejny na turniej ALMMA, w którym byłem zgłoszony w kategorii junior -84kg, ale okazało się że nie ma ani jednego zawodnika w ten dywizji. Żeby nie robić sobie zdjęcia ze złotem to poprosiłem o przeniesieniu mnie do seniorów. Zdobyłem już ładne kilka medali na tych zawodach, więc trener Sławomir Cypel zgodził się na to. W pierwszej walce trafiłem na… Krystiana Bielskiego. Poddałem go w 30 sekund. Wiadomo – minęło 6 lat, więc wiele się zmieniło. Krystian na pewno będzie chciał się odegrać i urwać mi łeb. Ja chcę tego samego, więc uciekam robić jedne z najmocniejszych przygotowań, żeby powtórzyć to co zrobiłem kilka lat temu. Pozdrawiam Krystiana i wiem, że nasza walka będzie walką wieczoru. A Wam hejterki wbijam w dupsko metalowe dildo!” – napisał Piotr Walawski na swoim Facebooku

źródło: Facebook

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *