The War

(VIDEO) Walki 3vs3 powracają! „Młode Gliwice” twarzą w twarz z „Jamnikami” przed The War 4!

Za nami oficjalna ceremonia ważenia i losowanie par turniejowych przed galą The War 4. Zawodnicy po raz pierwszy stanęli także twarzą w twarz.

The War 4 PPV – Gdzie oglądać? Transmisja na żywo, stream online.

Już w jutro odbędzie się wyczekiwana gala The War. Dotychczas na poprzednich edycjach mogliśmy oglądać m.in. pojedynki grupowe, w tym starcia 3vs3, 5vs5, a także walki kobiet, superfighty oraz 8-osobowy turniej. Część zestawień powróci już podczas, gali w Warszawie.

Tym razem na kibiców czeka walka 3vs3, turniej oraz starcia dodatkowe, w których „Szachta” zmierzy się z „Shargim”, natomiast „Miro” zawalczy z „Kristofem„, dojdzie także do mocnego pojedynku pomiędzy „Sołim” i „Matrixem”.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI THE WAR 4

Face-to-face przed The War 4

W pojedynku 3vs3 zobaczymy brutalną konfrontację pomiędzy „Jamnikami” i „Młodymi Gliwicami”. Dla obu ekip będzie to debiut w organizacji The War. Reprezentant drugiej z drużyn podczas dzisiejszego spotkania twarzą w twarz przyznał, że będzie to wielkie wyzwanie, gdyż rywale są znacznie bardziej doświadczeni i mają o wiele większy staż treningowy:

Sprawdź!  (VIDEO) The War połączy siły z KOTS? Denis Załęcki o przyszłości organizacji: "Można powiedzieć, że już lekko przegoniliśmy GROMDĘ"

– Bardzo fajna formuła do sprawdzenia się, my jako młodzi wychodzimy do osób starszych, które zaczynały treningi, jak my mieliśmy po 6 lat, więc dla nas zajebiście. Możemy się pokazać i tyle. Traktujemy to jako wyzwanie.

Poniżej znajdziesz całą konferencję, zarówno media trening, jak i face-to-face przed galą The War 4:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.