The War

(VIDEO) „Sołi” twarzą w twarz z „Matrixem”! Ogromna różnica warunków fizycznych!

Za nami oficjalna ceremonia ważenia i losowanie par turniejowych przed galą The War 4. Zawodnicy po raz pierwszy stanęli także twarzą w twarz.

The War 4 PPV – Gdzie oglądać? Transmisja na żywo, stream online.

Już w jutro odbędzie się wyczekiwana gala The War. Dotychczas na poprzednich edycjach mogliśmy oglądać m.in. pojedynki grupowe, w tym starcia 3vs3, 5vs5, a także walki kobiet, superfighty oraz 8-osobowy turniej. Część zestawień powróci już podczas, gali w Warszawie.

Tym razem na kibiców czeka walka 3vs3, turniej oraz starcia dodatkowe, w których „Szachta” zmierzy się z „Shargim”, natomiast „Miro” zawalczy z „Kristofem„, dojdzie także do mocnego pojedynku pomiędzy „Sołim” i „Matrixem”.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI THE WAR 4

„Sołi” twarzą w twarz z „Matrixem”

Podczas dzisiejszej ceremonii zawodnicy mieli okazję stanąć twarzą w twarz. W jednym z najbardziej wyczekiwanych zestawień dojdzie do konfrontacji pomiędzy Michałem Królikiem i Szymonem Sołtysem.

Przewaga doświadczenia będzie w tym starciu po stronie „Matrixa”. Toczył on zarówno pojedynki w kickboxingu, jak i na gołe pięści. Walczył m.in. dla federacji WOTORE i Genesis.

Sprawdź!  (VIDEO) Wiemy, kiedy i gdzie Wielki Bu zawalczy z Denisem! "Ku**a, wygadałem się. Sorry Denis"

„Sołi” ma jednak sporą przewagę warunków fizycznych. Jest nie tylko znacznie wyższy, ma lepszy zasięg rąk, ale także waży 86 kg, czyli aż 15 kg więcej od Królika.

Różnicę warunków możecie zobaczyć na poniższym face-to-face:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.