The War

(VIDEO) The War 4 – wyniki ważenia i losowanie NA ŻYWO!

Już dziś w piątek 7 października o godzinie 19:00 odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia i losowania przed jutrzejszą galą The War 4! Hitowe wydarzenie zorganizowane przez popularnego Denisa Załęckiego ponownie skupi oczy wielu kibiców. Dziś po raz ostatni uczestnicy superfightów, starć drużynowych i zawodnicy turnieju o 50 tys. złotych spojrzą sobie w twarz. Wyniki ważenia i losowanie par The War 4 NA ŻYWO – zapraszamy!

The War 4 PPV – Gdzie oglądać? Transmisja na żywo, stream online.

Gala tym razem odbędzie się w Warszawie. The War tym razem ma zapewnić surowy klimat, rodem z najlepszych gal street fight. Federacja, której włodarzem jest Denis Załęcki, oprócz tradycyjnego turnieju o wysoką stawkę zorganizowała również ekscytujące superfighty z udziałem uznanych nazwisk, jak Michał „Matrix” Królik.

Nie zabraknie też grupowego starcia 3 vs. 3, w którym to „Młode Gliwice” spotkają się z „Jamnikami”. Nie będzie to jedyne zestawienie z udziałem chuliganów. Na kilka dni przed wydarzeniem doszło do zmiany w karcie walk The War 4 i kibol Elany Toruń Szachta ostatecznie zmierzy się z fanatykiem gliwickiego Piasta „Shargim”!

Sprawdź!  Jest nagranie z ciężkiego nokautu na The War 5! Zawodnik padł na deski i dostał drgawek!

Transmisja The War 4 na żywo dostępna jest wyłącznie po zakupieniu PPV. Cena zaczyna się od 29,90 zł, a stream online wykupić możecie klikając w poniższy baner.

Wyniki losowania i ważenia The WAR 4

Poniżej wyniki ważenia i losowania przed galą The War 4 PPV. Wyniki i pary turniejowe będą aktualizowane na żywo od godziny 19:00.

Turniej o 50 tysięcy złotych:

  • Szmajda (91 kg) vs. (109 kg) „Szajba”
  • „England” (85 kg) vs. (82 kg) „Bobi”
  • „Sportowy Brat” (79 kg) vs. (129 kg) Tomasz
  • „Filip” (108 kg) vs. (88 kg) „Śmigło”

Superfighty:

  • „Matrix” (71 kg) vs. (86 kg) „Sołi”
  • „Kristof” (88 kg) vs. (93 kg) „Miro”
  • Bartek Szachta (86 kg) vs. (89 kg) „Shargi”

Walka 3 vs. 3:

  • „Młode Gliwice” vs. „Jamniki”

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.