Wotore

(VIDEO) Trener Maruszak o współpracy z Murańskimi: „Nie wstydzę się. Na sali to są zupełnie inni ludzie, niż na konferencjach”

Za nami konferencja przed galą WOTORE 5, na której do akcji powróci Robert Maruszak znany również jako trener Murańskich.

Już 29 kwietnia w Tetrze Szekspirowskim w Gdańsku odbędzie się piąta edycja WOTORE. Na kibiców czeka krwawy turniej oraz superfighty. Między innymi zobaczymy debiut Marcina Wrzoska, który w walce wieczoru zmierzy się z Vaso Bakoceviciem.

Natomiast w co-main evencie dojdzie do rewanżu pomiędzy Bartoszem Batrą i Michałem Królikiem. Zawodnicy dali świetny pojedynek na gali Genesis, kiedy to po decyzji sędziów wygrał „Matrix”. Tym razem jednak starcie zapowiada się bardziej emocjonująco, gdyż formuła pozwala na kopnięcia, walkę w parterze, czy też soccerkicki i stompy.

Duże emocje dostarczy na pewno starcie Roberta Maruszaka. Zawodnik ma na swoim koncie już dwa zwycięskie starcia na gołe pięści. Wygrał na krwawym sporcie oraz ostatniej edycji WOTORE. Niestety po zwycięskim ćwierćfinale musiał zrezygnować z dalszej walki ze względu na kontuzję.

-> WOTORE 5: KUP PPV!

Robert Maruszak o trenowaniu Murańskich

Podczas konferencji trener Robert Maruszak został zapytany przez jednego z Internautów o to, czy nie wstydzi się trenować Mateusza i Jacka Murańskich. Wyjaśnił, on że prywatnie zachowują się całkiem inaczej, niż podczas gal i konferencji.

Sprawdź!  (VIDEO) Szołtysik ostro do rywala, który nie przyjechał na ważenie! "Zastanów się, czy chcesz ku*wa tutaj przyjść..."

Już wcześniej wypowiadał się o nich pozytywnie m.in. przy okazji wywiadu dla fansportu.pl, w którym podkreślił, że podczas przygotowań dają z siebie wszystko i są mocno skupieni na treningach. Tym razem dodał:

– Nie wstyd mi. Trenuję ich, oni są zupełnie inni na sali treningowej, niż na konferencjach prasowych. Większość ludzi zna ich właśnie stamtąd. Ja ich znam prywatnie. To są zupełnie inni ludzie. Nie jest mi wstyd. Poza tym trenuję z każdym, kto chce ćwiczyć, kto przykłada się, kto się poświęca, a oni to robią. Dlatego będę z nimi trenował.

Kursy bukmacherskie na galę WOTORE 5

Kartę walk WOTORE 5 obstawisz na stronie legalnego bukmachera STS. Rejestrując się – tutaj – otrzymasz specjalne bonusy przygotowane dla wszystkich nowych użytkowników.

STS oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

-> ODBIERZ BONUS NA WOTORE 5

Sprawdź!  FAME MMA 14 PPV. Gdzie i jak kupić PPV? Koszt, cena PPV FAME MMA 14. Karta walk, transmisja na żywo

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.