KSW

KSW 69 typy na galę. Na kogo postawić? KSW 69 typowanie. Typy i kursy bukmacherskie KSW 69

Już w tę sobotę 23 kwietnia odbędzie się hitowa gala KSW 69! Największa federacja MMA w Europie po raz kolejny zafunduje nam niesamowitą kartę, na której znów nie brakuje walki o pas mistrzowski. Sebastian Przybysz będzie bronił tytułu wagi koguciej przeciwko Werllesonowi Martinsowi. Na kogo postawić na KSW 69? Typy i kursy bukmacherskie. Typowanie KSW 69, zakład na KSW 69.

-> OBSTAWIAJ KSW 69 W STS!

Kursy bukmacherskie na KSW 69

Sebastian Przybysz po raz drugi w karierze stanie do obrony pasa mistrzowskiego kategorii koguciej. Polak zdominował Antuna Račića na KSW 59, a następnie poddał w imponujący sposób Bruno Santosa. Na KSW 69 jego oponentem miał być Zuriko Jojua, który jednak wycofał się z powody kontuzji.

Wobec tego rywalem Przybysza został Brazylijczyk Werlleson Martins. Walczący pod pseudonimem „Galinho” aż 13 z 16 wygranych odniósł przed czasem, a obecnie jest championem federacji Serbian Battle Championship.

Martins zdaniem bukmacherów będzie miał jednak niemałe problemy w walce wieczoru KSW 69. Obaj fighterzy stoczyli ostatnie pojedynki w podobnym czasie. Niemniej Polak szykował się na starcie ze wspomnianym Gruzinem, zaś „Galinho” o pojedynku dowiedział się stosunkowo niedawno.

Sprawdź!  Strefa typuje #2: KSW 59 - Część 1

Typowanie KSW 69

Sebastian Przybysz pozostaje niepokonany od 5. walk i wiele wskazuje na to, że taki stan rzeczy utrzyma się po KSW 69. We wspomnianych wygranych starcia kończyły się na zmianę przed czasem, albo decyzją sędziów. Rywal raz przegrał przez KO/TKO i raz przez poddanie. Dwukrotnie z kolei polegał, gdy dochodziło do kart punktowych. Werlleson Martins przyjął jednak pojedynek z Przybyszem mając niedużo czasu na przygotowania. Jest to doskonała okazja, by „Sebić” znów szybciej poszedł na afterparty.

 • Sebastian Przybysz wygra przed czasem – kurs 1.45
 • Sebastian Przybysz wygra na punkty – kurs 4.40

Gdzie oglądać KSW 69? Karta walk KSW 69. Transmisja na żywo, kursy i typy bukmacherskie. O której KSW 69?

Zarówno Robert Ruchała, jak i jego oponent na KSW 69, Michele Baiano, ostatnie starcia wygrywali przez decyzję. Obaj są jednak znakomitymi finisherami i zapewne nie będą mieli ochoty czekać na karty punktowe. Polak ponownie będzie chciał zaliczyć imponujący występ, natomiast Włoch liczy na zachwycenie publiczności przez KO!

 • Walka zakończy się przed czasem – TAK, kurs 1.60
 • Robert Ruchała wygra przed czasem – kurs 2.00
 • Michele Baiano wygra przed czasem – kurs 5.00
Sprawdź!  Pudzian wręczył Szpilce... mleko. Ostra reakcja pięściarza! [VIDEO]

Na KSW 69 powrót na ścieżkę zwycięstw będzie chciał zaliczyć Maciej Kazieczko. 28-letni fighter z klubu Ankos MMA przegrał z Marianem Ziółkowskim przez poddanie w starciu o pas mistrzowski wagi lekkiej. Kazieczko będzie udowodnić, że wciąż jest w czołówce dywizji, a zacząć trzeba od razu. Wilson Varela bywał już pokonywany i mimo serii 4. kolejnych wiktorii, Polakowi powinny dopomóc ściany ATM Studio.

 • Maciej Kazieczko wygra walkę – kurs 1.20
 • Maciej Kazieczko wygra przed czasem – kurs 1.55
 • Maciej Kazieczko wygra na punkty – kurs 4.50

KSW 69 karta walk. Kto wystąpi na KSW 69? Transmisja na żywo, stream online. Kiedy KSW 69?

KSW 69 transmisja na żywo

Wszystkie wydarzenia gali KSW 69 możesz obstawić legalnie u największego polskiego bukmachera STS. Rejestrując się – tutaj – otrzymasz specjalne bonusy przygotowane dla wszystkich nowych użytkowników.

STS oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

Legalna transmisja na żywo KSW 69 odbędzie się tylko i wyłącznie za pośrednictwem aplikacji Viaplay. W ten sposób będzie można obejrzeć całą galę od deski do deski. Czy Robert Ruchała pozostanie niepokonany? Czy Sebastian Przybysz utrzyma pas wagi koguciej KSW? Wszystko wyjaśni się 23 kwietnia w ATM Studio w Warszawie!

-> OTRZYMAJ 100% OD PIERWSZEGO DEPOZYTU W STS!

Sprawdź!  KSW 70 - gdzie, kiedy, o której? Karta walk, stream online NA ŻYWO. Kiedy walka Pudzianowski vs. Materla?

Karta walk KSW 69

Walka wieczoru:

 • 61,2 kg/135 lb: Sebastian Przybysz (9-2, 4 KO, 2 Sub) vs Werlleson Martins (16-4, 5 KO, 8 Sub) – o pas mistrzowski wagi koguciej KSW

Pozostałe:

 • 83,9 kg/185 lb: Cezary Kęsik (13-1, 10 KO, 2 Sub) vs Paweł Pawlak (19-4-1, 9 KO, 3 Sub)
 • 68 kg/150 lb: Robert Ruchała (6-0, 3 Sub) vs Michele Baiano (7-0, 4 KO, 2 Sub)
 • 56,7 kg/125 lb: Sara Luzar-Smajić (3-1, 1 KO) vs Natalia Baczyńska (6-1, 1 KO)
 • 70,3 kg/155 lb: Maciej Kazieczko (7-2, 4 KO) vs Wilson Varela (6-2, 1 KO, 3 Sub)
 • 77,1 kg/170 lb: Artur Szczepaniak (7-1, 4 KO, 1 Sub) vs Jivko Stoimenov (13-4 1NC, 7 KO, 6 Sub)
 • 61,2 kg/135 lb: Paweł Polityło (6-3, 1 KO) vs Patryk Chrobak (3-1, 2 KO, 1  Sub)
 • 65,8 kg/145 lb: Wojciech Kazieczko (1-0, 1 KO) vs Luboš Lesák (2-0, 1 KO)

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.