Wotore

(VIDEO) Szołtysik ostro do rywala, który nie przyjechał na ważenie! „Zastanów się, czy chcesz ku*wa tutaj przyjść…”

Za nami oficjalna ceremonia ważenia przed galą WOTORE 4, na której odbędą się emocjonujące pojedynki na gołe pięści. Organizacja powraca w nowej odsłonie.

Już jutro w katowickiej Walcowni zobaczymy walkę o pas WOTORE International pomiędzy Michałem Pasternakiem i Simonem Henriksenem, cztery superfighty oraz turniej o 50 tysięcy złotych, w którym udział weźmie ośmiu zawodników.

W turnieju weźmie udział m.in. Marcin Szołtysik, który w ostrych słowach zapowiadał, że zmierza roznieść swoich rywali i zwyciężyć główną nagrodę. Podczas oficjalnego losowania par turniejowych, w etapie ćwierćfinałowym trafił na Krzysztofa Pietraszka.

Niestety „Doberman” znany z walki w turnieju GROMDA nie pojawił się na ważeniu. Szołtysik postanowił wrócić na matę i skierował kilka ostrych słów do swojego przeciwnika. Nagranie z mocnym przekazem zawodnika WOTORE znajdziesz poniżej.

WOTORE 4 TYLKO W PPV – TUTAJ!

Galę WOTORE 4 obstawicie tylko i wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic, który ma wyłączność na piątkowe wydarzenie.

Rejestrując się w BetClic – tutaj, odbierzecie bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 550 zł! Jeśli Wasz kupon okaże się wygrany, gratulacje! Jeśli natomiast nie uda Wam się trafić wszystkich typów, dostajecie zwrot do 550 zł!

Sprawdź!  (VIDEO) "Polski Wiking" o walce wieczoru WOTORE 5: "Są twardzi i szybcy. Ciężko wytypować, mogą się ładnie porozcinać"

-> Otwórz konto i odbierz bonus w BetClic

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.