High League

Alberto zmierzy się z Tyburskim na ulicy? „Nawet bym nie musiał sobie rąk brudzić, a chłopaka by niegrzecznie potraktowali”

Alberto wyjaśni swój konflikt z Paweł Tyburskim poza oktagonem? Raper zapewnia, że jest gotowy zarówno na walkę w klatce, jak i na ulicy.

W ostatnim czasie bardzo mocno zaostrzył się konflikt pomiędzy Alberto i „Tyborim”. Freak fighter próbował prowokować niedoszłego rywala. Liczył, że będzie mógł zmierzyć się z nim w klatce, jednak ostatecznie do takiego starcia nie doszło.

Tyburski nie szczędzi raperowi ostrych słów. W pewnym momencie stwierdził nawet, że obawia się, iż w przyszłości nie dojdzie do starcia z Alberto i być może rozwiąże sprawę w ulicznej bójce:

– Mam rozterkę, czy rozje**ać go przed walką z Dubielem, bo boję się, że nie dojdzie do mojej walki z nim, która może być jego drugą w High League.

Alberto odpowiada Tyburskiemu

W ostatniej rozmowie z fansportu.pl Alberto odpowiedział na te słowa „Tyboriego”. Raper oświadczył, że jest gotowy na każde starcie z nim. Podkreślił jednocześnie, że lepiej będzie dla Tyburskiego, jeśli konflikt zakończy się w klatce, a nie na ulicy.

– Jeśli on się boi, to ja nie mam pytań. Co ja mogę powiedzieć, dużo gada. Ja tak jak powiedziałem, wolę mniej mówić i więcej robić. I tyle. Niech on sobie układa w głowie, co chce. Ja mam swoje w głowie i krzywdy sobie zrobić nie dam. Wiesz, ja bym mógł to rozegrać…

– Na ulicy to się rozgrywa w jeszcze inny sposób. Ja bym mógł rozegrać to w taki sposób, że nie musiałbym sobie rąk brudzić, a chłopaka by niegrzecznie potraktowali. Ale wolę to sam załatwić. On startuje w moją stronę, więc wolę to sam załatwić.

– Jeśli wcześniej się nie złapiemy, to następny może być Paweł Tyburski. Ja mu daję cały czas zielone światło. To niech on gada tam, gdzie trzeba, jego menedżer czy coś, niech ogarniają. Ja po walce chętnie się z nim ustawię i mogę się napier**alać na ulicy, ale to dla niego będzie gorzej. On to wie, że to dla niego będzie gorzej, dla niego lepiej będzie to rozegrać w oktagonie. Zarobi i będzie bezpieczniejszy.

Źródło: fansportu.pl

Sprawdź!  Alan chce rewanżu w MMA! Mocna odpowiedź Denisa! "Ostatnio wytarłem tobą całą klatkę"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.