KSW

(VIDEO) Tak Pudzianowski przygotowywał się do starcia z Materlą: „Nie miałem przerwy w treningach od ostatniej walki z Bombardierem”

Do sieci trafił materiał przedstawiający przygotowania Mariusza Pudzianowskiego do sobotniej walki wieczoru, w której zmierzy się z Michałem Materlą. 

Wielu kibiców nie może doczekać się starcia pomiędzy dwoma legendami polskiego MMA. Fighterzy przez kilkanaście lat toczą zawodowe pojedynku i dzięki nim sporty walki zostały mocno rozpromowane w naszym kraju oraz trafiły do wielkiej liczby widzów.

Dla obu zawodników będzie to trudne starcie, gdyż „Cipao” walczący na co dzień w kategorii średniej, teraz wniesie na wagę ponad 100 kilogramów i zmierzy się z Pudzianowskim, który będzie kilkanaście kilogramów cięższy. Natomiast dla byłego strongmana Materla jest jednym z najtrudniejszych rywali w karierze.

Przygotowania Pudzianowskiego do KSW 70

Na kanale Olimp Sport Nutrition został opublikowany materiał z przygotowań Mariusza Pudzianowskiego do sobotniego pojedynku. Były strongman zdradził, że od ostatniego starcia z „Bombardierem” nie miał przerwy w treningach.

Przyznał, że w domu poza siłownią ma także cały sprzęt niezbędny do treningów sportów walki. Na ostatni etap przygotowań przyjeżdża jednak do klubu WCA.

– Zazwyczaj przygotowania trwają 7-8 tygodni. U mnie nie było przerwy od ostatniej walki z „Bombardierem”. Cały czas systematycznie, mozolnie, po malutku rzeźbiłem. A kiedy okres przygotowawczy taki już skrupulatny, wracam 7-8 tygodni do WCA. W domu mam klatkę, siłownię, maty trochę, manekiny, cały sprzęt. Bardzo dużo w domu trenuję. A takie precyzyjne przygotowania tutaj na sali.

Kursy bukmacherskie na gale KSW

Wszystkie gale organizowane przez KSW u legalnego bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  (VIDEO) Mamed Khalidov brutalnie znokautowany! Soldić rozbił legendę KSW!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Kurs na walkę Mariusz Pudzianowski vs Michał Materla

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.