KSW

[WIDEO] Jakub Wikłacz poddaje Antuna Racicia w pierwszej rundzie!

Za nami szósta walka KSW 63. W tym zobaczyliśmy czołowych zawodników kategorii koguciej czyli Antuna Racica i Jakuba Wikłacza.

Antun Racic vs. Jakub Wikłacz

Antun Racic jest jednym z najlepszych fighterów dywizji do 61 kilogramów na europejskim rynku mieszanych sztuk walki. Na KSW 51 w Chorwacji pokonał po bliskiej walce Damiana Stasiaka zdobywając typ mistrzowski w wadze koguciej. Po wygranej z Bruno Santosem zmierzył się z Sebastianem Przybyszem. Polak był underdogiem jednak w końcu przerwał świetną serię zwycięstw Racicia i odebrał mu mistrzowski pas KSW.

Jakub Wikłacz jest niezwykle perspektywicznym zawodnikiem młodego pokolenia. Po serii wygranych na galach w Polsce i Europie reprezentant Arrachionu Olsztyn zawitał do KSW i w debiucie zmierzył się z aktualnym mistrzem, Sebastianem Przybyszem, z którym przegrał przez TKO w 3 rundzie podczas gali z numerem 53. W ostatnim boju na KSW 60 powrócił na ścieżkę zwycięstw pokonując Patryka Surdyna.

RELACJA:

Runda 1:

Chorwat szybko ruszył do przodu i po ciosach sierpowych poszedł po nogi obalając rywala. Kuba złapał gilotynę, ale nic z tego nie wyszło. Wikłacz przetoczył rywala pod klatkę. Ale Racic szybko ruszył po nogi przeciwnika i zaczął go dociskać do klatki. Kuba szybko wykorzystał nieuwagę rywala i poddał Chorwata niezwykle ciasną gilotyną.

Walkę przez poddanie w 1. rundzie wygrywa Antun Racic

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.