KSW

[WIDEO] Jakub Wikłacz poddaje Antuna Racicia w pierwszej rundzie!

Za nami szósta walka KSW 63. W tym zobaczyliśmy czołowych zawodników kategorii koguciej czyli Antuna Racica i Jakuba Wikłacza.

Antun Racic vs. Jakub Wikłacz

Antun Racic jest jednym z najlepszych fighterów dywizji do 61 kilogramów na europejskim rynku mieszanych sztuk walki. Na KSW 51 w Chorwacji pokonał po bliskiej walce Damiana Stasiaka zdobywając typ mistrzowski w wadze koguciej. Po wygranej z Bruno Santosem zmierzył się z Sebastianem Przybyszem. Polak był underdogiem jednak w końcu przerwał świetną serię zwycięstw Racicia i odebrał mu mistrzowski pas KSW.

Jakub Wikłacz jest niezwykle perspektywicznym zawodnikiem młodego pokolenia. Po serii wygranych na galach w Polsce i Europie reprezentant Arrachionu Olsztyn zawitał do KSW i w debiucie zmierzył się z aktualnym mistrzem, Sebastianem Przybyszem, z którym przegrał przez TKO w 3 rundzie podczas gali z numerem 53. W ostatnim boju na KSW 60 powrócił na ścieżkę zwycięstw pokonując Patryka Surdyna.

RELACJA:

Runda 1:

Chorwat szybko ruszył do przodu i po ciosach sierpowych poszedł po nogi obalając rywala. Kuba złapał gilotynę, ale nic z tego nie wyszło. Wikłacz przetoczył rywala pod klatkę. Ale Racic szybko ruszył po nogi przeciwnika i zaczął go dociskać do klatki. Kuba szybko wykorzystał nieuwagę rywala i poddał Chorwata niezwykle ciasną gilotyną.

Walkę przez poddanie w 1. rundzie wygrywa Antun Racic

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.