High League

Eksperci nie mają wątpliwości! Duże zmiany w kursach przed walką ZAŁĘCKI vs KUBISZYN!

Już za tydzień odbędzie się gala HIGH League 3, a na niej hitowe zestawienie i pojedynek Denisa „Bad Boya” Załęckiego z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem. Pomiędzy zawodnikami jest bardzo dużo złej krwi, a po ostatniej konferencji Torunianin zapowiedział, że nie poda nigdy więcej ręki Kubiszynowi. Wszystko przez to, że podczas wymiany zdań na scenie „Don Diego” nie używał wulgarnych słów w jego stronę, natomiast kilkanaście minut później, na wywiadach ostro wypowiadał się o „Bad Boyu”. Załęcki nie wyobraża sobie, aby ktoś w taki sposób mówił o nim, za jego plecami, kiedy chwilę wcześniej mógł wygarnąć mu to w cztery oczy.

Początkowo kursy bukmacherskie były bardzo wyrównane. Na kilka dni przed wydarzeniem legalny bukmacher Fortuna, u którego jedynie obstawicie galę HIGH League 3 zaktualizował kursy niektórych zestawień.

Teraz na wygranej Denisa „Bad Boya” Załęckiego możecie jeszcze lepiej zarobić! Przypomnijmy, że walka odbędzie się w formule MMA, trzy rundy, po trzy minuty. Kibice obstawiają, że „Bad Boy” może upatrywać swojej szansy w parterze i tam zakończy starcie przed czasem. Jak będzie Waszym zdaniem?

Jeszcze wczoraj obstawiając zwycięstwo Denisa kurs wynosił 2.25. Teraz kurs na wygraną „Bad Boya” wynosi aż… 2.50! Jeśli typujecie zwycięstwo Mateusza „Don Diego” Kubiszyna to kurs wyniesie już zaledwie 1.45! Przypomnijmy, że rejestrując się w Fortunie tutaj – za samo otwarcie konta, zgarniasz 20 zł na start!

Sprawdź!  "Wielki Bu" dzwoni do studia! Dojdzie do walki z Murańskim? "Zgrywasz gangstera! Później będzie cię broniła dziewczyna i mama"

Galę HIGH League obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Całą kartę walk obstawisz tutaj. Wystarczy się zarejestrować, przy okazji odbierając bonus na start.

High League 3 - zakłady tylko w Fortunie!

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.