High League

(VIDEO) Świetny debiut „Pashy” w High League! „Owca” rozbity w drugiej rundzie!

Za nami walka wieczoru gali High League 2, w której zmierzyło się dwóch debiutantów. Jarosław Jarząbkowski znany jako “pashaBiceps” zawalczył z Michałem “Owcą” Owczarzakiem.

W okrągłej klatce naprzeciw siebie stanął legendarny e-sportowiec i słynny youtuber. Dotychczas pokazywali swoją wielką klasę i najwyższy poziom w Counter-Strike’u i na siłowni. Na ten pojedynek czekało wielu kibiców.

Jarząbkowski to jeden z najlepszych e-sportowców w historii. Zdobył on nie tylko najcenniejsze trofea na świecie, ale również grono licznych i wiernych fanów. O jego debiucie w sportach walki mówiło się od dłuższego czasu. “pashaBiceps” spełnił swoje marzenie i wszedł do klatki MMA.

Do swojego debiutu Jarząbkowski przygotowywał się w klubie Warszawskie Centrum Atletyki pod okiem doświadczonego Anzora Ażijewa. „pashaBiceps” ze sportami walki jest jednak związany znacznie dłużej i nie były to jego pierwsze treningi.

Konkurentem legendarnego e-sportowca był słynny youtuber-kulturysta, Michał “Owca” Owczarzak. To jeden z członków ekipy “Warszawski Koks”, która swoje poczynania prezentuje w serwisie YouTube i w mediach społecznościowych. “Owca” dotychczas imponował swoją budową oraz wynikami siłowymi. Jego wytrwałość i rezultaty podziwiają miliony fanów.

Sprawdź!  Denis o trenowaniu w klubie Oknińskiego: "Warunkiem było, że nie trenuję z konfidentami. Jak taki przyjdzie, to od razu..."

„Owce” do debiutu w High League przygotowywał legendarny Zbigniew Raubo, który podbił serca wielu kibiców. Jest to bardzo doświadczony trener, który współpracował m.in. z takimi zawodnikami jak Artur Szpilka, Przemysław Saleta czy Krzysztof Włodarczyk.

-> Oglądaj High League 2 na żywo

RELACJA

RUNDA 1
Mocne ataki z obu stron, zawodnicy dociskają się nawzajem. “PashaBicpes” mocno wyprowadza uderzenia. “Owca WK” musi się wycofywać, unika konfrontacji. Dobrze uchyla się przed ciosami rywala. Jarząbkowski mocno trafia, Owczarzak ląduje na deskach! Sędzia liczy, ale wracamy do akcji! Mocna wymiana na koniec odsłony.

RUNDA 2
Zawodnicy rzucają się na siebie niemal natychmiast, Owca atakuje, ale Pasha odwraca sytuację! Mocno trafia rywala, a “OWCA WK” ODDAJE WALKĘ! PASHABICPES ZWYCIĘŻA!

KARTA WALK

Walka wieczoru:

  • Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał “Owca” Owczarzak

Co-main event:

  • Lexy Chaplin vs Agata “Fagata” Fąk

Karta główna:

  • Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs Maciej “Big Jack” Jarema
  • Norbert “Dis” Gierczak vs Maciej “Zony” Zoniuk
  • Piotr “czuuX” Czupryn vs Piotr “Edzio” Bylina
  • Alan “Alanik” Kwieciński vs Denis “Bad Boy” Załęcki
  • Jakub Nowaczkiewicz vs Hubert “Dredziasty” Węzka
  • Konrad Karwat vs Mateusz „Tarzan” Leśniak
Sprawdź!  Denis o kontrowersyjnym przerwaniu High League 3: "Policja się wtrąciła i nakazała przerwać galę. Przestańcie..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.