High League

Szpilka mocno przygotowuje się do kolejnej walki w MMA: „Potrafi dzwonić o 7 rano i…”

Artur Szpilka już we wrześniu stoczy swój drugi pojedynek w formule MMA. Były pięściarz tym razem zmierzy się z Denisem Załęckim.

„Szpila” zdecydował się zakończyć karierę bokserską i zamienić ring na klatkę. Jak sam zapewnia, na ten moment nie wróci do dawnej dyscypliny i skupia się na MMA. W ostatnich bokserskich pojedynkach miał sporo problemów i w 8 walkach poniósł 4 porażki.

W maju 2021 roku zmierzył się z Łukaszem Różańskim i, mimo że posłał rywala na deski w pierwszych sekundach, to krótko później został znokautowany. W tamtej walce doznał także kontuzji, przez którą przestał trenować i przybrał sporo kilogramów.

Mocne przygotowania Artura Szpilki

Jak sam przyznał, boks przestawiał sprawiać mu radość i zmiana formuły zmieniła bardzo dużo. Szpilka powrócił do formy i rozpoczął treningi MMA. W wywiadach regularnie powtarza, że bardzo cieszy się nowymi doświadczeniami, jednak ma już za sobą wieloletnią karierę zawodową i tym razem traktuje kolejne wyzwania jako przygodę.

Ktoś, kto mnie zna, widział że do ostatnich walk wychodziłem spięty, było to widać po twarzy. A tutaj cały czas byłem uśmiechnięty. Pamiętam, jak podczas prezentacji zawodników stałem na górze, patrzyłem na to wszystko i czułem się jak dziecko, które dostało cukierka. Dostałem nowe życie – mówił w rozmowie z TVP Sport o debiucie w KSW, w którym pokonał Siergieja Radczenkę.

Sprawdź!  Denis komentuje wypowiedzi Szpilki: "Co on pier***li? On wiedział, że zostanie znokautowany. Już czekał na to"

Teraz wywiadu kanałowi Koloseum udzielił pięściarz Jan Czerklewicz, który zabrał głos w sprawie walki Szpilki z Denisem. Przyznał, że Artur bardzo wkręcił się w MMA i powinien pokonać „Bad Boya” na High League 4:

– Artur powinien spokojnie taką walkę wygrać. W ogóle Artur fajnie się odnajdzie w MMA. To jest dla niego dobry kierunek, coś dobrego. Złapał bakcyla i potrafi dzwonić w niedzielę o 7 rano i już mówić, że po kościele od razu kajaki, że już ma tam kolejne trzy treningi. Chłop naprawdę zapierdziela, będzie świetnie przygotowany.

Sprawdź wywiady z Arturem Szpilką i jego rywalem Denisem Załęckim:

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  (VIDEO) Denis ostro przed walką z Kubiszynem! "Ludzie mnie prosili, żebym to zrobił. Gość nie ma zasad, honoru, godności"

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.