The War

(VIDEO) „Sołi” powraca na The War 4! Przypominamy jego krwawy debiut w walkach na gołe pięści

Przypominamy, jak wyglądał debiut „Sołiego” zawodnik już w pierwszej walce sprawił niespodziankę i powrócił po szybkim nokdaunie.

Już w najbliższy weekend odbędzie się wyczekiwana gala The War. Dotychczas na poprzednich edycjach mogliśmy oglądać m.in. pojedynki grupowe, w tym starcia 3vs3, 5vs5, a także walki kobiet, superfighty oraz 8-osobowy turniej. Część zestawień powróci 8 października podczas The War 4, gali która tym razem odbędzie się w Warszawie.

Tym razem na kibiców czeka walka 3vs3, turniej oraz starcia dodatkowe, w których „Szachta” zmierzy się z Rosą, natomiast „Miro” zawalczy z „Kristofem„.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI THE WAR 4

Tak „Sołi” zadebiutował w The War

Podczas gali The War 4 dojdzie także do superfightu pomiędzy Szymonem Sołtysem oraz Michałem Królikiem. Fanom walk na gołe pięści raczej nie trzeba przedstawiać drugiego z zawodników. „Matrix” jest kickbokserem, który walczył m.in. na Genesis i WOTORE. W obu organizacjach zmierzył się z Bartoszem Batrą, którego najpierw pokonał przez decyzję, a w rewanżu brutalnie znokautował.

Sprawdź!  The War 5. Sołi zawalczy w turnieju! Tak wyglądał jego debiut w walkach na gołe pięści

Sołi” natomiast zadebiutował w tej formule podczas drugiej edycji The War. Zmierzył się wówczas z faworyzowanym „Arasem” i sprawił dużą niespodziankę. Mimo szybkiego nokdaunu powrócił do walki i zaczął brutalnie rozbijać swojego przeciwnika.

Sołtys pokazał wielkie serce i po kontuzji „Arasa” awansował do półfinału. W kolejnym etapie zmierzył się z „Komandosem„, którego pokonał przez TKO. Oba pojedynku były jednak bardzo wyniszczające i „Sołi” nie był w stanie stoczyć finałowej walki.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.