KSW

KSW Epic: Oglądaj za darmo! Zobacz DWIE walki i studio za free [WIDEO]

Dzisiejszego wieczoru wszystkie oczy zwrócone będą na Gliwice. To tam odbędzie się hitowa gala XTB KSW Epic z walką legend. Tomasz Adamek zmierzy się z Mamedem Khalidovem. Gdzie oglądać KSW Epic za darmo? Organizacja udostępni całkowicie za free dwie pierwsze walki gali!

Już dziś rusza całkowicie nowy projekt KSW. W sobotę 24 lutego o godzinie 19:00 rozpocznie się gala EPIC, podczas której dojdzie do 10 elektryzujących pojedynków. Wszystko to zakończy walka legend w boksie. Mamed Khalidov zadebiutuje w nowej dla siebie formule i od razu czeka go potężne wyzwanie. Po drugiej stronie klatki znajdzie się Tomasz Adamek, kilkukrotny mistrz świata i to w dwóch różnych kategoriach wagowych!

KSW Epic: Transmisja za darmo

Kibice dziś zadają sobie jedno pytanie: gdzie oglądać KSW Epic? Transmisja na żywo dostępna będzie jedynie w systemie PPV. Cena wynosi 40,99 zł za pakiet BASIC oraz 45,99 zł za wariant PREMIUM. KSW udostępniło jednak dwie pierwsze walki na za darmo! Odtwarzacz znajdziecie poniżej.

KSW Epic: Kursy i zakłady bukmacherskie

Galę w całości na żywo możecie obstawić na stronie i w aplikacji bukmachera Fortuna. Na start przygotowano dla Was wyjątkową ofertę powitalną!

Sprawdź!  Szpilka pójdzie w parter? Szczerze przed walką z Wrzoskiem: "Na pewno ma lepszą stójkę. Z reguły, jak się spotyka dwóch stójkowiczów, to... "

Już za samą rejestrację i depozyt otrzymacie darmowe 30 zł. To jednak nie wszystko. Aż trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawicie bez ryzyka. To łącznie 300 zł, które Fortuna zwróci na konto w przypadku przegranego kuponu.

TYPYKURSYBUKMACHER
Mamed Khalidov – Tomasz Adamek1.19 – 1.68Fortuna
Michał „Matrix” Królik – Vaclav Sivak3.00 – 1.39Fortuna
Rafał Haratyk – Marcin Wójcik2.10 – 1.74Fortuna
Kleber Raimundo Silva – Damian Piwowarczyk2.28 – 1.63Fortuna

KSW Epic ZA DARMO – Oglądaj na żywo

Gdzie obejrzeć KSW Epic za darmo? Organizatorzy na tę wyjątkową galę przygotowali aż 2. darmowe walki za free! Możesz je oglądać wraz ze studiem i ceremonią otwarcia na żywo na poniższym odtwarzaczu.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.