UFC

Brandon Moreno nie wytrzymał na konferencji prasowej przed UFC 270! „Stary, po co?”

Dziś w nocy polskiego czasu w Anaheim w stanie Kalifornia doszło do konferencji prasowej przed UFC 270. Mistrz dywizji muszej, Brandon Moreno nie wytrzymał jedno z komentarzy swojego rywala, Deiveson Figueiredo.

Już w tę sobotę na UFC 270 dojdzie do trylogii pomiędzy obecnie panującym mistrzem kategorii muszej, Brandonem Moreno, oraz Brazylijczykiem, Deivesonem Figueiredo. To właśnie „Deusowi de Guerrze” Meksykanin odebrał pas mistrzowski na ubiegłorocznej gali UFC 263.

Dziś w nocy polskiego czasu doszło do konferencji prasowej przed sobotnim wydarzeniem. Moreno ze skromnością przyznał, że ma naprawdę wiele szacunku dla byłego championa dywizji muszej, a ten… dał znać, że na drugim końcu wygląda to inaczej. Reakcja Brandona jednak mówi wszystko w tej sprawie.

Brandon Moreno to beksa! Jesteś pierdoloną beksą! Tak tak, skurwielu. Znokautuję cię!

Meksykanin odpowiedział dość jednoznacznie podważając rolę, jaką odgrywa Brazylijczyk:

Sprawdź!  Były trener Georges'a St.-Pierre'a: "Nate Diaz skończyłby jakieś 99% fighterów"

Stary, dlaczego tak bardzo się starasz? Po co? Bo kasa? Popularność? Chłopie, wiem, że jesteś miłym gościem. Po prostu przestań.

Oglądaj UFC 270 za darmo!

UFC 270 już w ten weekend! Z tej okazji legalny bukmacher STS organizuje promocję dla nowych użytkowników!

Podczas rejestracji na stronie STS w rubryce „kod promocyjny” wystarczy wpisać kod: UFC270. Dzięki temu otrzymujecie darmowe 33 zł na start, które możecie wykorzystać na dowolny zakład!

Przypominamy, że wszystkie gale UFC możecie za darmo oglądać w STS TV na żywo!

Ponadto otwierając konto dostajecie pierwszy zakład z konta głównego bez ryzyka do 230 zł! Co to oznacza? Wygrałeś? Wypłacasz pieniądze! Kupon okazał się przegrany? Otrzymasz zwrot na konto! Chcesz skorzystać z promocji? Kliknij tutaj.

> OGLĄDAJ UFC 270 ZA DARMO <

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie STS-TV.png

STS posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Hazard może uzależniać. Gra u nielegalnych firm grozi konsekwencjami prawnymi. +18

Źródło: MMA Junkie

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.