High League

(VIDEO) Pierwsza konfrontacja pomiędzy Denisem Załęckim i Alanem Kwiecińskim! Padło wiele ostrych słów!

Za nami konferencja przed nadchodzącą galą High League 2, na której doszło do pierwszej konfrontacji pomiędzy mocno skłóconymi zawodnikami – Denisem Załęckim i Alanem Kwiecińskim.

To bez wątpienia jeden z najciekawszych konfliktów w ostatnim czasie. Pomiędzy zawodnikami jest sporo złej krwi i będą mogli oni wyjaśnić sobie wszystko w klatce 5 lutego na gali w Krakowie. Dla Denisa Załęckiego będzie to pierwsze starcie na gali freakowej.

Wcześniej „Bad Boy” stał się popularny za sprawą walk na gołe pięści. Bił się m.in. w Wotore i GROMDZIE, gdzie wziął udział w turnieju, jednak do finałowego pojedynku wychodził ze złamaną ręką i poniósł porażkę. Walczył również w swojej własnej organizacji The War.

Natomiast dla Kwiecińskiego będzie to 4 pojedynek w federacji freakowej. Wcześniej walczył dla FAME, gdzie wygrał jedno starcie i poniósł dwie porażki. Zawodnik ma także na swoim koncie walki zawodowe m.in. w takich organizacjach jak FEN, Armia Fight Night, Silesian MMA czy Celtic Gladiator.

Podczas wczorajszego wydarzenia zawodnicy po raz pierwszy spotkali się przed kamerami. Zarówno z jednej, jak i z drugiej strony padło wiele ostrych słów. Denis Załęcki przez całą konferencję próbował przekonać swojego rywala do walki w małych rękawicach.

Sprawdź!  Don Diego przed High League 6: "Nie chodzi o to, żeby być naładowanym sterydami, tylko trzeba używać mózgu i umiejętności"

W końcu zareagował Malik, który zasugerował, że po negocjacjach i odpowiednim bonusie pieniężnym być może Kwieciński da się przekonać do walki w takiej formule. Nagranie z całej konferencji znajdziesz poniżej:

SPRAWDŹ FACE-TO-FACE DENIS ZAŁĘCKI VS ALAN KWIECIŃSKI

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.